Niedziela Chrystusa Króla 2013

 1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok Kościelny. Wówczas poświęcimy opłatki podczas mszy św. o godz. 11.00 i 12.30. Poświęcone opłatki możemy nabywać w kancelarii w godzinach jej urzędowania.
 2. Dziś z racji imienin ks. Stanisława Kozery i imienin ks Janusza Tokarczyka złożymy życzenia solenizantom o godzinie 12.30.
 3. Dziś w naszej parafii tacę zbiera kleryk z Archidiecezjalnego Seminarium Duchownego na potrzeby seminarium.
 4. Dziś wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych o godz. 18.00, a następnie msza św. w intencji składających prośby i podziękowania.
 5. Dziś również Święto Akcji Katolickiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w służbę Kościołowi w ramach AK.
 6. Kosz na szaliki dla bezdomych (wykonane własnoręcznie) wystawiony jest przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 7. Do dziś trwa zbiórka makulatury na misje w Sudanie Południowym. Kontener znajduje się na placu przed kościołem NMP Wspomożycielki.
 8. Nasz Chór Parafialny Św. Cecylii obchodzi w tym roku Jubileusz 90- lecia działalności. Wczoraj została odprawiona msza św., a następnie wysłuchaliśmy koncertu. Niech Pan Bóg błogosławi na długie lata.
 9. W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18.00.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od g. 19.00 do 20.00.
 11. Spotkanie Zespołu Caritas w środę o godz. 19.00. Zapraszamy.
 12. Serdecznie zapraszamy młodzież (bierzmowana oraz starszą) na spotkania formacyjne Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej, które odbywają się w czwartki o godzinie 19:30 w organistówce.
 13. W czwartek w Oratorium zajęcia wokalne na godz. 17.00
 14. Oaza Dzieci i Młodzieży wyjeżdża na „Oazę Modlitwy” w piątek o g. 17.00 sprzed kościoła.
 15. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela misiąca. Msza św. w int. Żywego Różańca o g. 12.30 i naboż. dla Żywego Różańca.
 16. Solenizantów i Jubilatów niech strzeże Boża Opatrzność.
 17. Prasa religijna do nabycia w zakrystii: Gość Niedzielny.
 18. W Minionym tygodniu odszedł do Pana: Ryszard Jasiński, zam. ul. Mickiewicza