XXXII Niedziela Zwykła, 10 listopada2013

 1. Chrześcijanie w Nigerii doświadczają prześladowań i składają świadectwo wiary aż do przelania krwi. Chcemy wspierać ich naszą modlitwą i materialnym darem, aby w trudnej sytuacji doświadczyli solidarności w wierze i miłości. 10 listopada obchodzimy V Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pragniemy się modlić i i złożyć ofiarę do puszek przed kościołem dla Kościoła w Nigerii.
 2. Msza św. w intencji Ojczyzny z racji 95 rocznicy odzyskania niepodległości zostanie odprawiona w parafii św. Judy Tadeusza 11 listopada o g. 8.00. Inne wydarzenia z okazji święta niepodległości podane są w gablocie.
 3. W środę 13 listopada 2013r. zapraszamy wszystkich Współpracowników na na mszę święta o godz.18.30 w intencji zmarłych Współpracowników a po eucharystii odbędzie się spotkanie w salce na organistówce
 4. W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18.00.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od g. 19.00 do 20.00.
 6. ZAPRASZAMY SERDECZNIE w Czwartek o godzina 20 do organistówki młodzież bierzmowaną i osoby starsze na spotkania SWE – Salezjańskiej Wspólnoty Ewangelizacyjnej – mającej na celu pogłębianie wiary i ewangelizację napotkanych ludzi. Chcemy z Wami dotrzeć tam gdzie brakuje uśmiechu poprzez zabawę, śpiew i modlitwę.
 7. Zajęcia wokalne w czwartek w Oratorium o godz. 17.00
 8. Rekolekcje dla rodzin i narzeczonych prowadzone przez p. Jacka Pulikowskiego odbędą się w Swarzewie w dniach 15-17 listopada. Szczegóły na plakacie w gablotach.
 9. W sobotę, 16.11.2013 o godzinie 19.00 w Bazylice Mariackiej odbędzie się koncert Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej ,,Poznańskie Słowiki” pod dyrekcją Macieja Wielocha z cyklu „Pamięci Stefana Stuligrosza”.
 10. Solenizantów i Jubilatów niech strzeże Boża Opatrzność.
 11. Prasa religijna do nabycia w zakrystii: Gość Niedzielny.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana:
  śp. Hilary Majkowski, l 83, zam. ul. Mickiewicza
  śp. Gertruda Wrzołek, l. 76, zam. Kazimierz
  śp. Edmund Kruszona, l. 86, zam. ul. Kwiatowa