XXXI Niedziela Zwykła, 4 listopada 2012 roku

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i zadbali o przebieg Wszystkich Świętych: księżom, którzy w tym czasie szczególnie więcej służyli w konfesjonale, ss. Salezjankom i Zmartwychwstankom, Salezjanom Współpracownikom zbierającym wypominki na cmentarzu, ofiarodawcom kwiatów,  panom Organiście i Kościelnemu, p. Słowikowskim (Ostatnia Posługa) i innym, którzy przygotowali cmentarz do liturgii, aby było widać i słychać; Służbie liturgicznej i Orkiestrze dbającym o Liturgię i Wam Parafianie za pobożny udział w świętowaniu. Było to również nasze wyznanie wiary w świętych obcowanie.
   
 2. Dziś I niedziela miesiąca Msza św. w int. Żywego Różańca o godz. 12.30, a następnie nabożeństwo dla Żywego Różańca.
 3. Spotkanie formacyjne animatorów wszystkich grup młodzieżowych dziś o 20-stej w oratorium.
   
 4. Spotkanie Rady Wychowawczo-Duszpasterskiej we wtorek, 6 listopada po mszy św. wieczornej.
 5.  
 6. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 18.00. W środy nabożeństwo do Wspomożycielki Wiernych, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami.
   
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od 19.00 do 20.00. Adorację animują przygotowujący się do bierzmowania. Za tydzień adorację animuje Oratorium i Poradnictwo Rodzinne.
   
 8. Wieczornica Zaduszkowa, przygotowana przez młodzież z Oratorium i Diakonię  piątek o 20-stej na Starym Cmentarzu . 
   
 9. Eucharystyczny Ruch Młodych zaprasza wszystkie dzieci Archidiecezji Gdańskiej na spotkane, które odbędzie się w sobotę, 10 listopada br. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdańsku Wrzeszczu (ul. Gomółki 11/13) pod hasłem "Wchodzimy w Rok Wiary z Jezusem Miłosiernym".
 10.  
 11. Chór Cecylia zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznych, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 1. Obok naszego Chóru wystąpi gościnnie Pomorski Zespół 4Capriccio pod dyr. p. Krzysztofa Brzozowskiego
   
 12.  Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas z Gimnazjum nr 1 za tydzień będą rozprowadzać kalendarze, z których zysk przeznaczony jest dla Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.
   
 13. Oratorium: 
  – język angielski – 9 listopad (piątek) – 15:30 oraz 16:30 
  – zajęcia z gitary- 10 listopad (sobota) – 10:00 oraz 11:00
   
 14. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii: L'Osservatore Romano, Gość Niedzielny.
   
 15. Solenizantów i Jubilatów niech strzeże Boża Opatrzność.
   
 16. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł
  śp. Stefan Wicki, l. 81, Zam. ul. Świętopełka