XV Niedziela Zwykła 2013

 1. Dziś dziękujemy serdecznie za lata posługi w naszej parafii ks. Jackowi Brakowskiemu. Szczególnie widać było jego oddanie pasterskie wśród ministrantów i przygotowujących się do bierzmowania. Niech Pan Bóg błogosławi w dalszej posłudze ks. Jackowi i wspiera Go w wypełnieniu Swojej w nowym miejscu w Kobylnicy.

 2. Witamy również w naszej parafii ks. Marka Konkola, który rozpocznę posługę w naszej wspólnocie. Wierzę, że równie jak poprzednicy doświadczy wiele radości ze spotkania z naszym Kościołem.

 3. Dziś zbieramy ofiarę do puszki na wyprawę misyjną do Wenezueli i Peru dla wolontariuszek. Między nimi jest nasza parafianka Małgorzata, która przez ostatni rok szczególnie intensywnie przygotowywała się do wyprawy.

 4. W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18.00.

 5. W czasie wakacji zorganizowaliśmy czy zaproponowaliśmy wypoczynek dzieciom i młodzieży w ramach półkolonii, wakacji dla ministrantów, oazy, Caritas.

 6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na "Boski Festiwal" w Trzcińcu. Informacje i zapisy w zakrystii. 7. Nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu w środę.

 7. Nie ma mszy św. o g. 15.00 przez okres całych wakacji.

 8. Kancelaria w czasie wakacji czynna we wtorek i czwartek od 8.30 do 10.30 i od 17.00 do 18.00

 9. Prasa Religijna do nabycia w zakrystii: Gość Niedzielny.

 10. Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi Chrystus Pan.

 11. W Minionym Tygodniu odeszli do Pana”
  śp. Jadwiga Buchna, l 72, ul. Targowa
  śp. Jan Ruszczyk, l. 74, Bądkowskiego pogrzeb w poniedziałek, g. 
  śp. Jadwiga Mikluszka, l. 82, Kosynierów 30 pogrzeb we wtorek
  śp. Kamzelewska Anna, l. 92, ul. Lipowa