MSZA ŚW. 25. wrzesień 2022 – 26. Niedziela Zwykła
godz. 6.30 + Janina, Antoni, Leokadia, Antoni, Andrzej, Roman LEWANDOWSCY
godz. 8.00

godz. 8.00

O powrót do zdrowia i szczęśliwą operację Andrzeja

+ Zbigniew Ratajczak (gr. 25)

godz. 9. 30

godz. 9. 30

+ Leszek SZYMAŃSKI

+ Czesław DUDA (7. rocz. śm.)

godz. 11.00 + Stanisław BRONG
godz. 12.30

godz. 12.30

ZA PARAFIAN

W int. Ewy i Marka w 40. rocz. ślubu

godz. 18.30 O łaskę zbawienia dla Jadwigi i Jana KROLL i zm. z obojga stron
godz. 20.00

godz. 20.00

W intencji Cezarego CHOLEWIŃSKIEGO z okazji 50 rocznicy urodzin. Dziękczynno-błagalna

+ Sebastian, Marek BRODALSKI; Lidia i Antoni RZEPPA i rodzice z obojga stron

MSZA ŚW. 26. wrzesień 2022 /  PONIEDZIAŁEK
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Anna (29. rocz. śm.) Jana, Roman, Jan

+ Kazimiera (f) Jan KOBIELA i zm. z Rodziny KALINOWSKICH

godz. 8.00

godz. 8.00

Dzięk.-błagalna z ok. 58. rocz. ślubu Urszuli i Zygmunta

+ Franciszek ROGOCKI, Tekla, Daniela ROGOCKA i zm. z Rodziny

godz. 18.30

godz. 18.30

+ Zbigniew RATAJCZAK (gr. 26)

+ Beata BLOK

MSZA ŚW. 27. wrzesień 2022 /  WTOREK
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków: Amelii, Remigiusza, Maksymiliana i Martynki

rezerwacja

godz. 8.00

godz. 8.00

O wieczną radość dla Eugenii i Józefa (m) BIELAWIAK

+ Kazimierz w 17 rocz. śmierci i Gabriela

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

+ Zbigniew RATAJCZAK (gr. 27)

+ Jan (9. rocz. śm.), ++ Rodzice z obojga stron i brat Mirosław (m)

+ Janina PIĄTKOWSKA; Helena i Tomasz WALENCIUK

MSZA ŚW. 28. wrzesień 2022 /  ŚRODA
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Barbara, Zygmunt JEKA oraz rodzice z obojga stron

+ Gertruda i Stanisław LICAU

godz. 8.00

godz. 8.00

+ Rozalia (w rocz. śm.) i zm. z Rodziny GŁÓWCZESKICH

+ Jadwiga BIESEK (25. rocz. śm.), + Franciszek PRANGA (30. rocz. śm.)

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

+ Zbigniew RATAJCZAK (gr. 28)

+ Anna i Zygmunt

+ Jan, Aniela BRZOZOWSCY i Teodor WIKOWSKI

MSZA ŚW. 29. wrzesień /  CZWARTEK / Święto Archaniołów MICHAŁA, GABRIELA i RAFAŁA
godz. 7.00 CR
godz. 7.00 + Halina, Krystyna, Władysław, Władysława (f)
godz. 8.00

godz. 8.00

+ Jan WISZNIEWSKI i zm. z Rodziny

+ Leon SKRZYPKOWSKI (11. rocz. śm.)

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

W intencji brata TOMASZA

W intencji Bogu wiadomej

+ Zbigniew Ratajczak (gr. 29)

MSZA ŚW. 30. wrzesień /  PIĄTEK
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Bronisław ZACHOLL i za zm. z Rodziny ZACHOLL i ŁUCZAK

+ Alfons, Zofia MALEWSCY i zmarli z rodziny MALEWSKICH

godz. 8.00

godz. 8.00

+ Marek DRZEŻDZON (25. rocz. śm.) i Kazimiera (f) PIOTROWSKA (38. rocz. śm.)

Rezerwacja

godz. 18.30

godz. 18.30

O Boże błogosławieństwo dla Gosi z ok. urodzin

+ Zbigniew Ratajczak (gr. 30)

MSZA ŚW. 1. październik 2022 /  SOBOTA
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

Dzięk.-błagalna o błog. Boże i zdrowie dla Romany na dalsze lata życia

+ Daniela ROGOCKA (gr. 1)

godz. 8.00

godz. 8.00

godz. 8.00

W intencji obrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci

W Int. Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – wyzwolenie od uzależnień i lęków

+ Karol Strzeżewski (gr. 1)

godz. 9.00 Dzieci I.-Komunijne – Spotkanie
godz. 16.00 Ślub: Labuda – Wisniewski
godz. 18.30

godz. 18.30

Dzięk.-błagalna z ok. 50.-lecia małżeństwa Anny i Jerzego

+ Czesław (f) (2.rocz.śm.) i za zm. Rodziców