Króluj nam Chryste!!!

Dziękuję za zaangażowanie i pomoc podczas I Komunii świętej, wyjazdu do Lądu na święcenia kapłańskie. Przed nami pielgrzymka do Wejherowa oraz Uroczystość Bożego Ciała. Nasza czynna obecność to świadectwo wierności przy Ołtarzu i we Wspólnocie, którą wspólnie budujemy.

Zbliża się czas wakacji, a co za tym idzie – dla niektórych wypoczynku od nauki, innym przypadną urlopy będzie okazja na zasłużony wypoczynek. :Koniec Roku Ministranckiego niesie ze sobą refleksję i podsumowanie tego co się działo w ciągu roku i planowania kolejnego roku formacyjnego. 

Już teraz pragnę podziękować Animatorom i Rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Zapraszam przy okazji na półkolonie rowerowe. Pozostawiam przy okazji plan.

2017 07 17 Salezjańskie Lato

Kalendarz LSO – czerwiec 2017

Paintball Łężyce

W dniu  czerwca jedziemy na Paintball do Łężyc. Na wyjazd w ramach podsumowania Roku Ministranckiego mogą jechać ministranci z klasy 6, Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalnej.

Zbiórka we wtorek o godz. 15:30 pod Salką, wyjazd rowerami do Łężyc. W ramach wyjazdu Grill, Paintball, Gry i zabawy. Koszt 30 zł, resztę dokładam z Kasy ministranckiej. Zapisy do niedzieli 18 czerwca – osobiście

Pozwolenie na wyjazd dla ministrantów do 13 lat Zgoda-poniżej-13-roku. Pozwolenie na wyjazd dla ministrantów do 13 – 18 lat Zgoda-od-13-do-18-roku-życia Przed wyjazdem proszę zapoznać się z Regulaminem: REGULAMIN-ROZGRYWEK

Wycieczka do Kazimierza

W sobotę, 24 czerwca zapraszam Ministrantów młodszych i rodziców na wycieczkę rowerową i ognisko do Kazimierza. Zabieramy ze sobą: sprawny rower, kask, koszulkę odblaskową, dwie kanapki i wodę w bidonie.

Spotykamy się pod salką o 14:00, sprawdzenie rowerów, wskazówki co do jazdy w kolumnie i wyjazd o 14:30. W Kazimierzu zwiedzamy Muzeum i rozpalamy ognisko. W trakcie gry i zabawy.

Ze względu na to, że muszę dojechać do Rumi na wieczorną Mszę świętą zakończenie ucztowania będzie ok. 17:30, a ok. 18:00 dojedziemy pod salkę i zakończymy wyjazd.

Wszystkie pozostałe osoby, które nie pojadą na rowerach zapraszam do Kazimierza na ul. Majową 10 do Państwa Dzięgielewskich do ,,Muzeum pod Dębową Górą”. Można zabrać ze sobą kawałek placka czy owoc. Ministranci, którzy będą chcieli tego dnia zostać dłużej w Kazimierzu zostają pod opieką swoich rodziców.

Wycieczka do Rzucewa

We wtorek, 27 czerwca planujemy wycieczkę rowerową do Rzucewa. Zbiórka pod salką o 9:30, wyjazd o 10:00, powrót ok. 14:00. Jedziemy bocznymi drogami rowerowymi. Uczestnik wycieczki zabiera ze sobą: sprawny rower, kask, koszulkę odblaskową, dwie kanapki, wodę w bidonie oraz zapasową dętkę.

Więcej informacji u ks. Michała

Kolejna wycieczka rowerowa planowana jest na czwartek, 29 czerwca do Wejherowa.

 

Kategorie: LSO