1. Serdecznie dziękuję za przygotowanie odpustu parafialnego oraz liczny i aktywny udział: Orszakowi procesyjnemu dorosłych i dzieci, LSO, Chórowi Cecylia, p. organiście i kościelnemu, panom strojącym kościół, wszystkim wam drodzy parafianie.Przygotowanie do sakramentów Pojednania i Pokuty oraz  Komunii świętej rozpoczynamy dziś 16 września Mszą św. o godz. 15.00.
 2. Dziś w niedzielę 16 września o godz. 14.00 w kościele św. Judy Tadeusza na Zagórzu zostanie odprawiona msza św. w języku kaszubskim.
 3. Święto  świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży polskiej i Polski we wtorek, 18 września. Wizerunek przedstawiony jest przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Nabożeństwo ku czci NMP Wspomożenia Wiernych w środę o g. 18.00.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 19.00 do 20.00. Zapraszam Diakonię. Za tydzień zapraszam Akcję Katolicką.
 6. W niedzielę 16 września o godz. 14.00 w kościele św. Judy Tadeusza na Zagórzu zostanie odprawiona msza św. w języku kaszubskim.
 7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia niech Boża Opatrzność ma w swojej opiece a Maryja niech stale towarzyszy w codziennym trudzie.
 8. W minionym tygodniu odeszli do Pana:
  śp. Teresa Kalkowska, l. 83, zam. ul. Okrzei,
  śp. Zbigniew Stefanowski, l. 41, zam. ul. Śniadeckich,
  śp. Piotr Chojnacki, l. 50,  zam. ul. Cisowa, pogrzeb 19.09 g. 10.00, 
  śp. Stanisław Niciporuk, pogrzeb w najbliższym tygodniu