Zapraszamy wszystkie dzieci na Wielką Majówkę w Oratorium, którą odbędzie się 1, 2 i 4 maja w godzinach od 11.00 do 14.00.

 

Pierwszego dnia, w środę zaplanowane są podchody, podczas których uczestnicy wraz z animatorami będą mieli za zadanie przebyć zaplanowaną trasę i wykonanie zadań na pukntach. Dla zwyciężców przewidziano nagrody.

 

W czwartek wyrszamy na pierwszą wyprawę rowerową. Trasa będzie w miarę krótka, tempo nieśpieszne, za to po drodze – gry i zabawy. Tego dnia zachęcamy do wspólnej zabawy także rodziców. Prosimy też zabranie ze sobą napojów i kanapek na drogę. Przypominamy, że w trasę rusząjedynie sprawne rowery!

 

Sobota to dzień turniejowy: gramy w tenisa stołowego, w piłkarzyki oraz w warcaby. Dla zwyciężców przewidziane są nagrody!

 

Niezależnie od zajęć dla dzieci, od wtorku aż do soboty wieczorami Oratorium będzie do dyspozycji młodzieży. Proponujemy dobre filmy, grę w "Tysiąca" i inne atrakcje. W jeden z wieczorów przewidziany jest grill – a więc każdy zaopatruje się w kiełbaski i napoje dla siebie.