1. Z racji imienin ks. Janusza Tokarczyka składamy dziś życzenia solenizantowi podczas Eucharystii o godz. 9.30. Zachęcam do wyrażenia życzliwości w sposób oficjalny jak równie osobiście.
 2. Dziś w parafii gościmy kleryka … z Seminarium w Gdańsku. Ofiary składane na tace są przeznaczone na to seminarium.
 3. Swoje święto patronalne Chrystusa obchodzi dziś Króla Akcja Katolicka. Msza św. w int. Akcji i ich rodzin o g. 12.30.
 4. Dziś o godz. 20.00 w Oratorium pierwsze z serii spotkań formacyjnych dla animatorów grup młodzieżowych. Spotkanie z zakresu psychologii i pedagogiki poprowadzi Pan Marian Mański z Poradni Rodzinnej działającej przy parafii. Do udziału w spotkaniu zapraszamy także tych, którzy chcieliby zostać animatorami.
 5. Spotkanie z p. Zbigniewem Treppą na temat wizerunku Matki Bożej z Guadalupe , 21 listopada o godz.19.00 w dolnym kościele NMP Wspomożenia Wiernych.
 6. Codziennie o godz. 18.00 różaniec z wypominkami o godz. 18.00, z wyjątkiem środy z Nowenną do Wspomożenia Wiernych i piątku z Koronką do Miłosierdzia Bożego z Wypominkami.
 7. W środę od godz. 19.00 Adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Oaza dzieci i młodzieży z naszej parafii, a tydzień później młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
 8. Oratorium jest otwarte dla osób starszych pragnących spędzić czas w towarzystwie (kawa, herbata, szachy, krzyżówka, spotkanie z drugim człowiekiem)  zapraszamy w poniedziałki i czwartki od godz. 8.30 do 11.00.
 9. W oratorium zabawa andrzejkowa dla dzieci w sobotę od godz. 14.00 do 17.00
 10. W niedzielę 27 listopada w naszej parafii będą głoszone kazania przez ks Piotra Brzozowskiego z Caritas w Gdańsku. Pragniemy w ten sposób zachęcić osoby do założenia zespołu Caritas w naszej parafii, by posługiwać osobom potrzebującym.
 11. Opłatki na stół wigilijny dla naszych rodzin będą błogosławione podczas wszystkich mszy w I i II niedzielę adwentu. Po opłatki przychodzą głowy rodzin (nie dzieci).
  Po drugiej niedzieli dla tych, którzy nie byli w te niedziele będzie można nabyć opłatki w kancelarii i zakrystii. 
 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia obfitych darów Bożych.
 13. W zakrystii prasa religijna
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana:
  +Franciszek Labudda, lat 90, ul. Dębogórska, pogrzeb w poniedziałek o g. 12.00
  +Michał Lewandowski, l. 43, msza św. w środę o godz. 14.00