1. Dziś ofiary zbierane są przeznaczone dla mieszkańców Sudanu.
 2. Msza św. w int. Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz. 18.30 a następnie zebranie.
 3. We wtorek msza św. o g. 18.30 w intencji Wspólnot w Rumi św. Krzyżu z racji Spotkania Rady Wychowawczo-Duszpasterskiej.
 4. W środę o godz. 18.00 Nowenną do Wspomożycielki. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
 5. W środę od godz. 19.00 Adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzą Ministranci z naszej parafii, a tydzień później Oaza dzieci i młodzieży.
 6. Spotkanie Wspólnoty Współpracowników w najbliższy czwartek 17 listopada. Spotkanie jest poprzedzone mszą św. o g.18.30 na której w sposób szczególny modlimy się za zmarłych Salezjanów Współpracowników.
 7. W sobotę z racji zbliżającej się św. Cecylii Chór obchodzi swoje patronalne święto. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim związanym z naszym chórem składamy na ręce p. Prezes Teresy Kalety i p. Dyr. Krzysztofa Brzozowskiego.  Msza św. w int. Chóru o g. 18.30.
 8. Z racji imienin ks. Janusza Tokarczyka w przyszłą niedzielę o godz. 9.30 złożymy mu życzenia. Zachęcam do wyrażenia życzliwości w sposób oficjalny podczas mszy św., jak również w swojej oryginalnej formie. 
 9. W niedzielę również obchodzi swoje święto patronalne Chrystusa Króla Akcja Katolicka. Msza św. w int. Akcji o g. 12.30.
 10. W niedzielę 27 listopada w naszej parafii będą głoszone kazania przez ks Piotr Brzozowski z Caritas w Gdańsku. Pragniemy w ten sposób zgromadzić osoby do założenia zespołu Caritas w naszej parafii, by posługiwać osobom potrzebującym.
 11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i obfitych darów Bożych. 
 12. W zakrystii prasa religijna.
 13. Z parafii Jana z Kęt w Rumi.
  W dniach: 03 i 04 grudnia br. organizowana jest 2-dniowa parafialna pielgrzymka na XX lecie Radia Maryja w Toruniu. W programie 2-dniowej pielgrzymki: nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Jedności w Piasecznie, udział w uroczystościach z okazji 20 rocznicy powstania Radia Maryja. Następnego dnia, w niedzielę, modlitwa w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, uczestnictwo w liturgicznym obrzędzie błogosławieństwa chorych oraz możliwość przyjęcia do Szkaplerza Świętego. Powrót do Rumi w późnych godzinach wieczornych. Koszt 220 zł, w cenie wyjazdu: przejazd, obiadokolacja i śniadanie. Zapisy i informacje w parafii św. Jana z Kęt. Kontakt: p. Marek tel.: 607 450 047
 14. W minionym tygodniu odeszła do Pana Boga:
  +Emilia Walter, l. 91, zam. ul. Kosynierów