1.       Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego Odpustu parafialnego.

2.       Dziś pragnemy dziękować Panu Bogu za 80 lat życia
ks. Prałata Franciska Koski
. Jubilat odprawi mszę św. o godz. 8.00.

3.       Dziś również obchodzić będziemy 25-lecie kapłaństwa ks. Marka Konkola naszego wikariusza. Niech mu Pan Bóg błogosławi na dalsze lata posługi kapłańskiej.

4.       W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18.00.

5.       Spotkanie Salezjanów i Salezjanek Współpracowników wyjątkowo w środę dnia 18.09.2013r. Rozpoczynamy eucharystią a później spotkanie na organistówce. Obecność obowiązkowa z uwagi na wybory do nowej rady lokalnej.

6.       Adoracja Najświętszego Sakaramentu
w środę od g. 19.00 do 20.00.

7.       Oaza dzieci i młodzieży, wyjeżdza na rozpoczęcie roku oazowego do Dębna w dn. 20-22 września. Zbiórka w piątek o g. 12.30 przed plebanią.

8.       Ogólnopolski Kongres „Mocni w wierze, przeciwstawiajcie się złu” w 65 rocznicę śmierci Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda odbędzie się w Sanktuarium Maryi Wspomożycielki Wiernych w21 września w godz. 10-16. Obecni będą ks. Abp Sławoj Leszek Głódź, Joanna M. Olbert, ks. prof. dr hab. Stanisław Wilk, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiwewicz, o. prof. dr hab. Jacek Salij, ks. prof. dr hab. Andrzej Maryniarczyk, Red. Jerzy Marlewski, ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz.

9.       "W sobotę 28 września o g. 9.30  pielgrzymi-rowerzyści wyruszą do Piaśnicy z placu parafialnego w Redzie-Ciechocinie przy ul. Nowej 3. Dystans ok.37 km -dalsze informacje na plakatach. Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii na liście grupy parafialnej.

10.   Za tydzień nastąpi rozesłanie misyjne dla p. Małgorzaty, wyjeżdzającej na misje do Wenezueli. W tym dniu kazania będzie głosił ks. Marek salezjanin z Ośrodka Misyjnego w Warszawie. Towarzyszyć mu będzie p. Senza. Obaj znani nam z dnia misyjnego sprzed roku.

11.   Spotkanie dla ministrantów honorowych odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 września o godz. 19.30.

12.   Prasa Religijna do nabycia w zakrystii: Gość Niedzielny.

13.   Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi Chrystus Pan.