Ricci, Sebastiano - The Resurrection - Google Art Project

 1. Alleluja. Pan Zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja.
  Ojcze Niebieski wszystkim Parafianom i Gościom błogosław w dzień zmartwychwstania. Niech Twój Syn Zmartwychwstały zasiądzie z nami do wspólnego śniadania i pozwoli nam cieszyć się swoją obecnością.
  Dużo radości z obecności Chrystusa Pana i Chrystusowych braci i sióstr dzieci i rodziców. Alleluja. Pan Zmartwychwstał.
 2. Dzień Zmartwychwstania naszego Pana jest dniem patronalnym ss._zmartwychwstanek. Siostrom życzymy wszelkiego błogosławieństwa.
 3. Dziękuję Współbraciom za posługę Słowa i w konfesjonale, Siostrom, Panom Kościelnemu i Organiście Chórowi, naszej młodzieży, za przygotowanie do Triduum Paschalnego, a więc Ołtarza Adoracji, Bożego Grobu, Liturgii – wszystkim ministrantom, dbającym o porządek w kościele i wokół niego, Grupom Parafialnym za Adoracje w W. Piątek i W. Sobotę, za nadesłane i złożone życzenia świąteczne przez wielu Parafian, za wszelką pomoc i życzliwość wszystkim Wam, Drodzy, bardzo dziękujemy.
 4. Dziękujemy wszystkim staropolskim Bóg zapłać za skarbonki z jałmużną zbierane przez cały Wielki Post a składane przy Grobie Pańskim.
 5. Rezurekcja w niedzielę wielkanocną o g. 6.00. Nie ma mszy św. o g. 8.00 i o 15.00. następne msze wg porządku niedzielnego. W poniedziałek nie ma mszy św. o g. 15:00.
 6. Tradycyjnie w poniedziałek wielkanocny w kościołach całej Polski wspieramy modlitwą i ofiarą KUL i inne uczelnie katolickie
 7. Okres Wielkanocny trwa do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego – to czas trwania w Komunii zachęcam do Komunii okresie wielkanocnym.
 8. Nowenna do Bożego Miłosierdzia codzienni o g. 18:00.
 9. W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18:00.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o g. 19:00.
 11. WSPÓLNOTA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  zaprasza na wspólną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie wigilię Miłosierdzia Bożego, w sobotę 22 kwietnia 2017 roku.  Rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00, wraz ze św. Faustyną adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Około godziny 22:30 uroczysta Msza św. Zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia i wszystkich, którzy przystąpili do wieczystej Nowenny do Miłosierdzia Bożego na wymianę rocznych tajemnic oraz chętnych do odmawiania takiej nowenny.
 12. Rada Wychowawczo-Duszpasterska odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku.
 13. Skarbonki z jałmużną wielkopostną składamy przy Grobie Pańskim.
 14. Zachęcam do przekazania 1% podatku na: SALEZJAŃSKIE STOWARZYSZENIE WYCHOWANIA MŁODZIEŻY Numer KRS: 0000061527 cel P24. W minionym roku z tego funduszu dzieci i młodzież miały opłacony częściowo przejazd na Sejmik młodych do Trzcińca, wyjazdy LSO i Oazy.
 15. Msza św. w języku kaszubskim zostanie odprawiona w niedzielę 23 kwietnia o godz. 14.00 w kościele Św. Judy Tadeusza w Rumi-Zagórzu.”
 16. Bóg zapłać za złożone ofiary w tym tygodniu.
 17. „Gość niedzielny” do nabycia w zakrystii.
 18. Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi Chrystus Pan.