1. Dzisiaj na sumie dziękczynienie Panu Bogu za czas kolędowych spotkań i podsumowanie kolędy. Z racji I Niedzieli m-ca o godz. 12.30 Msza św. w int. Żywego Różańca i zmiana tajemnic. O godz. 15.00 Eucharystia ze złożeniem przyrzeczeń o abstynencji dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 2. Dziękujemy wszystkim /ok. 67 osób/, którzy w Święto Ofiarowania Pańskiego podjęli się apostolskiej posługi w Obronie Życia Poczętego, a zagrożonego zagładą, poprzez Duchową Adopcję.
 3. Bardzo też dziękujemy Panom i naszej młodzieży za uprzątnięcie świątyni z wystroju świątecznego.
 4. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. w int. III Zakonu.
 5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Wspomożycielki.
 6. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Scholastyki. W tym dniu swoje Imieniny obchodzą ks. Jacek Pływacz i ks. Jacek Brakowski. Solenizanci odprawią we własnej intencji Mszę św. o godz. 18.30, a po niej będzie okazja do wyrażenia Im naszej wdzięczności. W modlitwie pamiętajmy o naszych Solenizantach.
 7. W piątek czcimy NMP z Lourdes. Ten dzień łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych, choć w naszej Parafii taki Dzień Chorych tradycyjnie odbędzie się w czasie Rekolekcji wielkopostnych, tj. 14 kwietnia o godz. 9.00. Jednocześnie bardzo prosimy, by powiadamiać Kancelarię Parafialną o swoich chorych, którzy potrzebują kapłana w domu z sakramentami św. W szpitalu należy prosić o posługę Ks. Kapelana. Nie wolno czekać na ostatnią chwilę, bo może być już za późno!…
 8. Archidiecezjalne Obchody Światowego Dnia Chorego w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Wejherowie rozpoczną się o godz. 9.15 Różańcem w int. chorych i cierpiących duchowo i fizycznie; o godz. 10.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zachęcamy do udziału.
 9. W Parafii św. Judy Tadeusza o godz. 14.00 Msza św. w języku kaszubskim.
 10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy się modlić za Ojczyznę i Ojca św.
 11. Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia i Bożego błogosławieństwa.
 12. W zakrystii prasa religijna: Gość Niedzielny, Familia, Don Bosco, Dominik i inna. Zachęcamy do nabywania i czytania.
 13. Pan wezwał do Siebie w ostatnim tygodniu:
  + Urszula Wiśniewska, l. 88 , ul. Spółdzielcza
  Zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
 14. Umocnieni Bożym błogosławieństwem, idźmy do naszych domów, dobrze czyniąc.

Ks. Józef Paliwoda sdb
Proboszcz


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *