1. Dziś do puszek przed kościołem zbieramy na rzecz ofiar w Nepalu.
 2. Msza św. za Ojczyznę w ramach Wojewódzkich obchodów
  224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja o g. 12.30.
 3. Dziś I niedziela miesiąca Msza św. w int. Żywego Różańca i Wspólnoty Miłosierdzia Bożego o godz. 12.30, a następnie nabożeństwo dla Żywego Różańca.
 4. Nabożeństwo majowe w kościele parafialnym codziennie o godz. 18.00, w Dębogórzu Wybud. o godz. 18.30 a w Kazimierzu o godz. 19.00.
  Zapraszamy do wspólnej czci Bogu i wdzięczności za osobę Maryi.
 5. I wtorek – różaniec z wypominkami we wtorek o godzinie 18.00 i msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18.30.
 6. W środę nabożeństwo majowe do NMP Wsp. Wiernych o godz. 18.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o g.19.00.
 8. Gość niedzielny do nabycia w zakrystii
 9. W najbliższym tygodniu przypadają imieniny ks. Waldemara Łachuta
  i ks. Stanisława Wontki. Solenizantom złożymy życzenia w niedzielę 10 maja o g.12.30.
 10. Wszystkim solenizantom i Jubilatom niech błogosławi dobry Bóg.
 11. 10 maja odbędzie się zbiórka pieniędzy na Jadwigę Dargacz. Ma ona 17 lat, mieszka w Górze koło Bolszewa. Zeszłego lata straciła rękę w wypadku samochodowym. Pieniądze przeznaczone będą na zakup protezy, na którą wielodzietną rodzinę nie stać. Pozwólmy jej na dalszy rozwój muzyczny i na normalne funkcjonowanie.
 12. W dniach 30 kwietnia do 2 maja 27 ministrantów z naszej parafii brało udział w XXII Święcie Dominika Savio w Debrznie. Przyjechało 400 ministrantów. Nasi ministranci spisali się na niejeden medal. Więcej na stronie parafialnej.
 13. W przyszłą niedzielę 10 maja rozpoczyna się kurs przygotowujący młodzież do sakramentu bierzmowania w roku 2016. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę po mszy św. o g. 9.30. Deklaracje można otrzymać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zapraszamy szczególnie młodzież klas drugich gimnazjum.
 14. Politycy wpływają na los Kościoła i perswadują decyzje wyborcze wiernych Kościoła katolickiego. Nawet obojętni religijnie czy wrogo nastawieni do Kościoła, deklarujący antykościelne poglądy, czy działania niezgodne z prawem Bożym, naturalnym czy doktryną Kościoł, bez skrupułów pozyskują głosów katolików. Bardzo proszę o modlitwę o rozeznanie woli Bożej i o wolną decyzję wyborczą by promować polityków prawdziwie reprezentujących nasze poglądy..
 15. W miniony tygodniu z naszej parafii odeszli do Pana:
  śp. Zofia Osięglewska, l. 63, zam. ul. Tysiąclecia, pogrzeb w pon. o g. 10.30.
  śp. Łucja Bach, l. 87, zam. Jodłowa 1, pogrzeb we wtorek, o g. 13.00