W dniu dzisiejszym:
* przeżywamy dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym, na ten cel prowadzimy zbiórka ofiar do puszek, Bóg zapłać ofiarodawcom i osobom zbierającym;
* rozpoczęła się w naszej parafii peregrynacja IKONY CHRYSTUSA PANTOKRATORA w ramach obchodów XX-lecia powołania Akcji Katolickiej na terenie Archidiecezji Gdańskiej. Ikona towarzyszy nam podczas wszystkich Mszy świętych, a w tygodniu będzie zabierana do domów członków Akcji Katolickiej. Zakończenie peregrynacji w sobotę 18 listopada.
* Na Mszę o godzinie 15.00 zapraszamy młodzież klas III gimnazjów
* Także o godzinie 15.00 w kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek Msza święta i spotkanie rodzin powołanych
* Msza św. w języku kaszubskim o godz. 14.00 w kościele Św. Judy Tadeusza na Zagórzu.

1. Trwajmy w modlitewnej pamięci o naszych zmarłych, szczególnie podczas różańca z wypominkami codziennie o godzinie 18.00.
2. W naszym Oratorium czynnym od poniedziałku do piątku od godziny 16.00 do 19.00 rozpoczynamy zajęcia tematyczne: we środę od 17 zajęcia plastyczne, a w czwartki od 16.00 zajęcia z języka angielskiego dla początkujących i od 17.00 dla średnio zaawansowanych. Zapisy w najbliższym tygodniu.
3. W poniedziałek 13 listopada:
@ podczas modlitwy za zmarłych i wieczornej Mszy świętej będziemy modlili się szczególnie za zmarłych Dobrodziejów i Członków Rodziny Salezjańskiej.
@ po wieczornej Eucharystii spotkanie Rady Wychowawczo Duszpasterskiej w salce Akcji Katolickiej.
4. Spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i tych, którzy troszczą się o trzeźwość , wolność w swoich wyborach we wtorek o g. 19:00 w Oratorium
5. We środę 15 listopada cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Eucharystii.
6. We czwartek 16 listopada po wieczornej Eucharystii spotkanie Salezjanów Współpracowników.
7. W piątek 17 listopada kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań Wieczór Modlitwy Młodych, miejsce spotkania: Parafia pw. Św. Jana z Kęt w Rumi, rozpoczęcie o godzinie 19.00. Możliwość wspólnego wyjścia z naszej parafii, szczegóły na plakatach i u ks. Andrzeja.
8. W przyszłą niedzielę 19 listopada:
@ na Mszę o godzinie 15.00 zapraszamy młodzież z klas kl. II gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania.

9. Rozpoczęła się VI edycja konkursu NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ, termin składania prac upływa 8 grudnia, szczegóły na plakatach.
10. Na ekrany kin 17 listopada wchodzi głośny film chrześcijański „Sprawa Jezusa” zachęcamy do obejrzenia tego filmu, szczegóły na plakatach.
11. Informujemy, że 11 i 12 grudnia jest organizowany kurs liturgiczny dla fotografów zawodowych i operatorów kamer filmowych. Szczegóły w gablotach.
12. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.
13. Solenizantom, Jubilatom, życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i ludzkiej pomyślności.
14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele śp. Lecha Czerniewskiego lat 73
z ul. Bądkowskiego, śp. Bertę Zielińską lat 85 zamieszkałą przy ul. Tysiąclecia. Wieczny odpoczynek….