W dniu dzisiejszym z racji I niedzieli miesiąca, Msza św. w intencji Żywego Różańca i Wspólnoty Bożego Miłosierdzia o godz. 12.30, a następnie nabożeństwo dla Żywego Różańca.

W najbliższym tygodniu:

 1. Od jutra rozpoczynamy półkolonie, uczestników zapraszamy na 8.30. W tym tygodniu Oratorium będzie nieczynne.
 2. W poniedziałek 5 II wspominamy św. Agatę męczennicę, poświęcenie chleba i soli na wszystkich Mszach świętych. O godzinie 8.00 Msza święta w intencji III Zakonu św. Franciszka.
 3. We wtorek 6 II – różaniec z wypominkami o godzinie 18.00 i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18.30.
 4. We środę 7 II Nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00 i Adoracja po Mszy wieczornej zakończona wspólnym odmówieniem Nieszporów.
 5. W przyszłą niedzielę:
  + będziemy gościli w naszej parafii ks. Grzegorza Grubę, salezjanina, który wygłosi kazania i będzie zbierał ofiary do puszek na salezjańskie dzieła szkolne w Aleksandrowie Kujawskim, których jest dyrektorem.
  + o godzinie 15.00 w kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek Msza święta i spotkanie dla rodzin osób powołanych.
 6. W czasie ostatniej zbiórki na rzecz inicjatywy Caritas Rodzina – Rodzinie zebraliśmy 3675 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Nasza Parafia obejmuje opieką dwie syryjskie rodziny przekazując na ich rzecz łącznie 1020 zł miesięcznie.
 7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji, w dniach od 26 IV do 6 V. Szczegółowe informacje na plakatach i u ks. Józefa.
 8. Zachęcamy do nabywania nowych numerów Gościa Niedzielnego.
 9. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i ludzkiej pomyślności.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Jerzy Gołąbek lat 84 z ul. Kwiatowej, śp. Edmund Stefanowski lat 86 z ul. Kombatantów, śp. Benedykt Kacprzak lat 77 z ul. Gdyńskiej oraz śp. Eugeniusz Bochentyn lat 66 z ul. Północnej (pogrzeb jutro
  o 12.00) Wieczny odpoczynek….