1. Dziś w Niedzielę Świętej Rodziny organizujemy IX Marsz Rodzin. Rozpoczynamy go mszą św. o godz.15.00 w naszym Kościele. Wszystkim parafianom, którym drogie są rodziny zapraszamy Manifestujemy poparcie dla biblijnego modelu rodziny mężczyzny i kobiety, wspartego nierozerwalną przysięgą (ślubem) składaną Bogu, gdzie pierwsze i niezbywalne prawo do dawania życia mają małżonkowie, a do wychowania dzieci posiadają rodzice. Jest manifestacja dla poszanowania życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.
 2. Zbliża się do końca rok kalendarzowy. Jak poprzednie lata, był on bogaty w wydarzenia w życiu Kościoła i naszej Parafii, a z pewnością i w naszych Rodzinach. Mamy za co dziękować, ale i za co Pana Boga przepraszać. Warto zapytać siebie o to, jaki był dla mnie ten odchodzący rok?… Okolicznościowe nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie Starego Roku 31 grudnia o g. 18.00. Msza św. dziękczynna za miniony Rok o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. . Pamiętajmy, aby pożegnanie Starego i powitanie Nowego Roku celebrować w duchu wiary i chrześcijańskiej nadziei, z wielką godnością.
 3. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki obchodzimy 1 stycznia. Msze św. wg. rozkładu niedzielnego.
 4. I Czwartek – Nabożeństwo powołaniowe o g. 18.00 i msza św. o powołania kapłańskie i zakonne i w int. Służby Ołtarza o g. 18.30.
 5. I Piątek – miesiąca. Chorych odwiedzamy od g. 9.00. Nab. do Serca Pana Jezusa o godz. 8.30 i 18.00. Msza św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00, 18.30, 19.30.
 6. I Sobota – ku czci Najświętszego Serca Maryi; o godz. 8.00 Msza św. w int. obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w int. Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wyzwolenie z lęku i wszelkich uzależnień; o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Osoby z Obrony Życia zapraszamy ze świecami.
 7. I niedziela miesiąca 5 stycznia Msza św. w int. Żywego Różańca o godz. 12.30, a następnie nabożeństwo dla Żywego Różańca.
 8. Rozkład Kolędy:
 • pn 30 grudnia: Boh. Kaszubskich, Bony, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Miłosza, Przemysława II, Piłsudskiego Puławskiego, Targowa, Władysława Jagiełły, Zygmunta Starego, •
 • cz 2 stycznia: Czechowa, Gdyńska, Jana Kazimierza, Jaworskiego, Kusocińskiego, Leszka Białego, Mickiewicza,
 • pt 3 stycznia: Derdowskiego, Rodziewiczówny,
 • so 4 stycznia: Dębogórska (bez numeru 84),
 • nd 5 stycznia: Kazimierz,
 • pn Dębogórze Wybudowanie
 1. Warsztaty Artystyczne odbędą się 04. 01. 2014 r. w najbliższą sobotę o godzinie 10:00. Ogłoszenie jest również wywieszone w gablotce przy głównym wejściu po prawej stronie. Zachęcamy osoby chętne do przyjemnego i twórczego spędzania czasu wolnego
 2. Rumski Orszak Trzech Króli. Spotykamy się 6 stycznia 2013 roku o godz. 12:30 na mszy św. w parafii Wspomożenia Wiernych, by następnie przemaszerować do figury bł. Jana Pawła II Wśród uczestników będziemy rozdawać śpiewniki, tak aby każdy mógł aktywnie wziąć udział w Orszaku.
 3. Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Modlimy się o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
 4. O ostatnim czasie odeszła z naszej parafii śp. Gertruda Zbróg, ur. 1927, zam. u. Targowa.