W dniu dzisiejszym:

 Po Mszach świętych wolontariusze Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni rozprowadzają kalendarze na przyszły rok . Złożone ofiary będą przeznaczone na utrzymanie domów hospicyjnych dla dorosłych i dzieci. Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę i świadczone dobro.
 W Piaśnicy o godzinie 11.00 odbędą się doroczne uroczystości religijno – patriotyczne pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa.
 Podczas Mszy o godzinie 12.30 modlimy się w intencji Żywego Różańca i Wspólnoty Miłosierdzia. Jednocześnie pragniemy uczcić Solenizantów ks. Brunona i ks. Franciszka. Dziękując Dostojnym Solenizantom za posługę w naszej wspólnocie parafialnej, życzymy wielu łask od Boga, zdrowia i ludzkiej życzliwości.
 Na godzinę 14.45 zapraszamy uczniów klas III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania.

W najbliższym tygodniu:

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godzinie 18.00, od poniedziałku do piątku o 17.15 szczególnie dzieci oraz w poniedziałki i piątki o 19.30 zwłaszcza młodzież.

1. W poniedziałek 8 X o 19:15 spotkanie Rady Wychowawczo Duszpasterskiej.
2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w górnej salce Oratorium.
3. We środę o 18.00 różaniec, a po Mszy wieczornej adoracja do godziny 20.00.
4. W sobotę 13 X:
– w Wejherowie o godzinie 10.00 przy kościele Franciszkanów ruszy Rumska Droga Krzyżowa,
– w naszym kościele po Mszy wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

W przyszłą niedzielę 14 X:

1. Będziemy obchodzili Odpust Opatrzności Bożej. Kazania wygłosi ks. Marek Barański. Uroczysta suma odpustowa o 12.30, po Mszy procesja, zapraszamy do udziału orszak procesyjny, ministrantów i wszystkich Parafian.
2. Jest to także Dzień Papieski, naszymi ofiarami zbieranymi do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W naszej parafii przyszła niedziela rozpocznie Tydzień Papieski, w tym dniu zostanie poświęcony obraz św. Jana Pawła II, a przez cały tydzień modlitwie różańcowej towarzyszyć będą rozważania tekstów papieskich.
3. Na godzinę 14:45 zapraszamy uczniów klas VIII, zostaną podane ważne informacje dotyczące katechezy parafialnej związanej z przygotowaniem do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
4. Rodziny powołanych zapraszamy na Mszę o godzinie 15.00 do kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek.
W dniach 26 kwietnia do 5 maja organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Szczegóły u Ks. Józefa i program do odbioru w zakrystii.

W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Irena Barzowska z ul. Ceynowy, pogrzeb w poniedziałek o 10.00 w Parafii pw. Bł. Edmunda Bojanowskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….