_DSC0200W Niedzielę Palmową ruszyła uroczysta procesja z palmami z Placu Kaszubskiego o godz. 10.30, a po Mszy św. z udziałem dzieci nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na ,,Najładniejszą Palmę Wielkanocną".

Konkurs zorganizowany został wspólnie z Muzeum pod Dębową Górą z Kazimierza. Warunkiem wzięcia udziału była ręcznie wykonana palemka. Palmy oceniane były w następujących kategoriach: na najdłuższą palemkę, na najbardziej przystrojoną oraz w kategoriach wiekowych 0-3, 4-10, 11-99. Każde z dzieci, które przyniosło palemkę na Mszę św. o 11:00 otrzymało na zakończenie słodki upominek.

* W kategorii na najdłuższą palmę wyróżnieni zostali: Mateusz Dziedzic, Patrycja Brechelke, Anna Zwara oraz Marta Zwara. 

* W kategorii na najbardziej przystrojoną palmę wyróżnieni zostali: Szymon Hening, Piotr Ratar, Damian i Wiktoria Kuchta.

* W kategorii wiekowej 0-3 lat na najładnieszą palmę zwycięzcami zostali: Oktawia Mielewczyk, Zofia Kędzierska, Ksawery Bach.  

* W kategorii wiekowej 4-10 lat na najładnieszą palmę zwycięzcami zostali: Weronika Borsik, Zuzanna i Filip Hinc, Alicja Lewandowska

* W kategorii wiekowej 11-99 lat na najładnieszą palmę zwycięzcami zostali: Gracjan Palach, Leokadia Zwara, Kajetan Groth 

Gratuluję wszystkim zwycięzcą i zapraszam do brania udziału w kolejnych konkursach.