1. I niedziela miesiąca – 4 Wielkiego Postu (Laetare-radujcie się). Msza św. dla Żywego Różańca i Wspólnoty Miłosierdzia o godz. 12.30 a następnie Nabożeństwo dla Żywego Różańca. Ta Msza święta odprawiona zostanie w języku kaszubskim.
 2. Seminarium Odnowy Wiary dziś po wieczornej mszy św. To wyjątkowe rekolekcje w życiu codziennym, oparte o Pismo Święte. To okazja do odnawiania i odbudowywania swojego życia wiary, relacji z Jezusem, otwierania się na łaskę oraz charyzmaty Ducha Świętego. Następne spotkanie w cyklu dziesięciu cotygodniowych spotkań za tydzień. Spotkania trwaja do niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
 3. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30.
 4. Nauczyciele i uczniowie ze szkół salezjańskich zbierają pieniądz na leczenie i rehabilitację dla sióstr Natali i Julii.
 5. Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.30, 17.00 dla dzieci, o 18.00 i 19.30 dla młodzieży .
 6. Rada Wychowawczo-Duszpasterska we wtorek po wieczornej mszy św.
 7. Nabożeństwo do NMP w środę o g. 18.00
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 19.00.
 9. Oddział Parafialny Akcji Katolickiej zaprasza na Mszę Św.  7 marca  o godz. 18.30 w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Konstntyna Dominika, która zostanie odprawiona w 74 rocznicę Jego śmierci
 10. 11 marca zapraszamy na Drogę Krzyżową z Biskupem Dominikiem w naszym Kościele o godz.18.00
 11. Comiesięczne spotkanie rodzin osób powołanych do życia zakonnego i kapłaństwa przeniesione na drugą Niedzielę kwietnia 10 kwietnia u sióstr Zmartwychwstanek.
 12. Prosimy o składanie darów dla ubogich z naszej parafii do kosza przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 13. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje. Poprowadzi je ks. Witold Drzyzgiewicz, który jest ekonomem w Inspektoracie salezjanów w Pile. Proszę zarezerwować sobie czas, by uczestniczyć bez ograniczeń w naukach.
 14. Chór Cecylkia daje koncert pieśni pasyjnej 13.03 po sumie
 15. Parafia MB Wspomożenia Wiernych organizuje w dniach 5-17 listopada 2016 pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Szczegółowy program na plakacie. Wszelkich informacji udziela ks. Janusz Sikora w parafii Wspomożenia Wiernych.
 16. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi dobry Bóg.
 17. „Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii. Polecamy
 18. W minionym Tygodniu odeszli do Pana:
  śp. Jacek Szymański l. 54, zam. ul Derdowskiego
  śp. Stanisław Dułak, l. 80, zam. ul. 1 Dyw WP