MSZA ŚW. 29. maj 2022 – NIEDZIELA

7.  Niedz. Wielkanocna – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Bł. Józefa Kowalskiego SDB

godz. 6.30 Dziękczynno.-błagalna z ok. 52.rocz. ślubu Stefanii i Pawła
godz. 8.00

godz. 8.00

+ Bronisława HAMERSKA (gr. 29)

+ Marian TRZEBIATOWSKI (gr. 29)

godz. 9. 30

 

godz. 9. 30

 godz. 9. 30

Dzięk.-błagalna z prośbą o dalszą opiekę MB Wspomożycielki dla ks. Wojtka Pettke w 27. rocz. święceń kapłańskich

Dzięk.-błagalna z pośbą o łaskę zdrowia i błog. Boże oraz opiekę M. Bożej na każdy dzień dla Joanny z Rodziną i Waldemara z Rodziną

+ Henryk i Irena TYSZKIEWICZ

 

godz. 11.00

 

Dziękczynno-błagalna o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Joanny z rodziną i Waldemara z rodziną
godz. 12.30 O Boże Błog. dla Rodziny FEDÓW i za ++ Aleksandra (f) i Władysław MUNIAK
godz. 15.30 Msza św. na rozpoczęcie Festiwalu Maryjnego
Godz. 18:00 Nabożeństwo majowe
godz. 18.30 + Jerzy
godz. 20.00 + Paweł KUSTUSZ (13. rocz. śm.)
MSZA ŚW. 30. maj 2022 /  PONIEDZIAŁEK
Godz. 6.30 FMA –  + Stefania (f)  MALC (od Róży św. Michała)
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Marian TRZEBIATOWSKI (gr. 30)

+ Zofia NURBERG (3. rocz. śm.)

godz. 8.00

godz. 8.00

+ Bronisława HAMERSKA (gr. 30)

+ Barbara i Zygmunt JEKA i zmarli Rodzice z obojga stron

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

Dzięk.-błagalna z prośbą o dalsze łaski

+ Beata i Jan CYBULSCY

+ Piotr JURKIEWICZ (od uczestników pogrzebu)

MSZA ŚW. 31. maj 2022 /  WTOREK / ŚWIĘTO NAWIEDZENIA N. M. P.
godz. 6.30 FMA + Krystyna WIETRZYKOWSKA, Feliks i Marta
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Kazimierz ANTOSIAK (7. rocz. śm.)

+ Irena, Aleksander, Włodzimierz MUSIK, Piotr MORDALSKI

godz. 8.00

godz. 8.00

+ Jan, Agnieszka, siostry:  Janina, Agnieszka i Krystyna

+ Helena KIECZKOWSKA

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

+ Krzysztof, Felicja, Aleksander, Mirosław

+ Melania, Józef, Gabriela, Małgorzata, Helena, Stanisław, Sylwia

+ Regina KLUK (od uczestników pogrzebu)

MSZA ŚW. 1. czerwiec 2022 /  ŚRODA

SAKRAMENT BIERZMOWANIA

godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Jan, Tekla BIZEWSCY i zm. z rodziny BIZEWSKICH

+ Tomasz WÓJCIK

godz. 8.00

godz. 8.00

O Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków, z podziękowaniem za otrzymane łaski

+ Zbigniew ORŁOWSKI (gr. 1)

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

Bierzmowanie – ks. Biskup T. Wojda

O Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków z ok. Dnia Dziecka

+ Jan ZARWALSKI

+ Wiesława PLEWA (od uczestników pogrzebu)

MSZA ŚW. 2. czerwiec 2022 /  CZWARTEK

I. Czwartek Miesiąca

godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

Dzięk.-błagalna z ok. urodzin Anny oraz dla jej całej Rodziny

+ Gerard BOJKE (12. rocz. śm.) i zm. Rodzice z obojga stron

godz. 8.00

 

godz. 8.00

Dzięk.-błagalna z ok. 82. urodzin Jadwigi z prośbę o zdrowie, Boże błog. przez przyczynę NMP Wspo. Wiernych dla całej Rodziny

+ Zbigniew ORŁOWSKI (gr. 2)

godz. 18.30

godz. 18.30

godz. 18.30

O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne

+ Stefania MALC (od uczestników pogrzebu)

+ Urszula i Zygmunt BLADOWSCY i zm. z Rodziny

MSZA ŚW. 3. czerwca 2022 /  PIĄTEK

1. PIĄTEK MIESIĄCA /Najśw. Serca Jezusa – Komunia Chorych

 

godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

Dzięk.-błagalna z ok. 60. urodzin i 32. rocz. święceń ks. Tadeusza STROMSKIEGO

+ Edmund, Krystyna MALEWSCY

godz. 8.00

godz. 8.00

+ Zbigniew ORŁOWSKI (gr. 3)

ZA dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 17.15 + Franciszka (f) i Stanisław LASSIN
godz. 18.30

 

godz. 18.30

Dzięk.-błag. za Brata i jego Rodzinę o światło Boże na rozwiązanie problemów

+ Leszek BIERNACKI i Czesław DUDA

+ Leszek BIERNACKI; Czesław DUDA

godz. 19.30 + Wiktor, Józefa(f), Urszula, Adela, Stanisław, Szwagrowie z rodziny KREFT oraz dusze w czyśćcu cierpiące
MSZA ŚW. 4. czerwca 2022 /  SOBOTA / Niepokalanego Serca NMP
godz. 7.00 CR
godz. 7.00

godz. 7.00

+ Zbigniew ORŁOWSKI (gr. 4)

Za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 8.00

godz. 8.00

W intencji obrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci

W Int. Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – wyzwolenie od uzależnień i lęków

godz. 9.00 1.     Rocznica Komunii św.
godz. 18.30

 

godz. 18.30

+ Halina i Stanisław OLSZEWSCY, Alina i Marian BRONISZ, Janina i Stanisław KOMOROWSCY

 

Rezerwacja

19.30 CZUWANIE PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO