1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje prowadzone przez ks. Mariusza Chamarczuka. Pracuje on aktualnie w Lądzie nad Wartą pełniąc funkcje prorektora i wykładowcy. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i wszystkich parafian, nawet tych niewierzących. Spowiedź przez wszystkie dni rekolekcji. Rozkład rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej www.rumiakrzyz.pl Ofiary z poniedziałku, wtorku i środy przeznaczone są dla rekolekcjonisty i domu seminaryjnego w którym mieszka.
 2. Proszę pamiętać również o ks. Zygmuncie, który rozpoczyna rekolekcje w Słupsku w par. św. Rodziny.
 3. Siostry Zmartwychwstanki rozprowadzają wykonane własnoręcznie kartki świąteczne. Zachęcam do wsparcia Sióstr od dziesiątków lat pracujących w naszej parafii.
 4. Oratorium rozprowadza stroiki, świece na stół wigilijny i płyty z kolędami.
 5. Zespół Caritas dziś ma spotkanie w organistówce o godz. 17.00.
 6. Zapraszam na wieczornicę adwentową "Na początku było Słowo" w wykonaniu Grupy artystycznej Nazaret w niedzielę 11 grudnia o godzinie 19.30. Występują również nasi parafianie.
 7. Mamy wciąż wystawiony kosz przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. 8. Chór Parafialny św. Cecylii, zaprasza wszystkich chętnych, którzy będą uczestniczyć w Pasterce o 24.00 do wspólnego śpiewania kolęd. W związku z trwającym jeszcze rokiem jubileuszowym 90 – lecia Parafii, chcemy stworzyć 100 osobowy chór, który dziękczynnie zaśpiewa na chwałę Pana. Zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek po Mszy św. wieczornej do salki w organistówce
 9. Adoracja środowa za tydzień jest przygotowywana przez Salezjanów Współpracowników.
 10. W dniach 17 – 19 grudnia br. roku w parafii pw. Bł. E. Bojanowskiego w Rumi głosi rekolekcje p. Leszek Dokowicz.
 11. Zachęcam do nabywania prasy religijnej.
 12. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech błogosławi Pan Jezus.