1. Rozpoczęliśmy w tym tygodniu Wielki Post.
 2. Droga krzyżowaw piątek o godz. 8.30, 17.00 dla dzieci, o 18.00 i 19.30 dla młodzieży .
 3. Gorzkie żalew każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30.
 4. Seans w Oratorium – Zapraszamy na film „Ognioodporni”
  w niedzielę 22 lutego o godzinie 18:00 w Oratorium.
  Ognioodporni to jeden z filmów o miłości, który uczy, że w małżeństwie samo uczucie nie wystarcza, że nad swoim związkiem trzeba ciągle pracować. Gdy przechodzi kryzys, to warto walczyć do końca o swojego małżonka! Ostatni pokaz – koniec licencji na film
 5. 5. Zbiórka Ministrantów honorowych dziś o g. 19.30
 6. 24 lutego Nowenna do NMP Wspomożenia Wiernych o g. 18.00.
 7. Nabożeństwo do NMP w środę o g. 18.00
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 19.00.
 9. Rada Wychowawczo-Duszpasterska w czwartek o g. 19.00 w Organistówce w związku z przeprowadzaną wizytacją ks. Radcy Generalnego Towarzystwa Salezjańskiego.
 10. Ofiary zbierane do puszek w II Niedzielę Wielkiego Postu są przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom poprzez Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. W II Niedzielę Wielkiego Postu hojnie wesprzyjmy ofiarami 2065 misjonarzy i ich posługę ewangelizacyjną, charytatywną, medyczną i edukacyjną. Módlmy się i ofiarowujmy za nich nasze wyrzeczenia i posty.
 11. W okresie Wielkiego Postu celebracje Mszy trydenckich, przeniesione zostały na godz. 20:00.
 12. Zapraszamy na szczególne rekolekcje z Pismem ŚwiętymSeminarium Odnowy Wiary.
  Jest to cykl dziesięciu cotygodniowych spotkań.  Rozpoczynają się one w Wielkim Poście i trwają do niedzieli Zesłania Ducha Świętego. Pierwsze spotkanie w niedzielę 1 marca 2015 o 19,30 po wieczornej
  Mszy Św.
  Szczegóły na plakacie. Karty zgłoszeń znajdujące się w czerwonym kartonie na końcu ławek przynosimy do zakrystii lub zapisujemy się na stronie internetowej pelniducha.pl. Materiały pomocnicze do odbioru na pierwszym spotkaniu w cenie 10 zł.
  Są to wyjątkowe rekolekcje w życiu codziennym, to czas odnawiania, odbudowywania swojego życia wiary, relacji z Jezusem, otwierania się na łaskę oraz charyzmaty Ducha Świętego, odnajdywania swojego miejsca służby we wspólnocie Kościoła.
 13. Zapraszamy dziewczęta na spotkanie rekolekcyjne organizowane każdego roku przez Siostry Salezjanki. Tegoroczne hasło: CHCĘ IŚĆ DROGĄ, KTÓRĄ SZUKAM. Zapraszamy do przeżycia czasu modlitwy, refleksji, konferencji, Eucharystii w radosnym klimacie salezjańskim. Będzie okazja do porozmawiania, postawienia pytań Rozpoczęcie w piątek 27 lutego o 18.30. Zakończenie w niedzielę 1 marca rano; informacje i zgłoszenia smariola@interia.pl
 14. Rozpoczęto zapisy do wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Polsce. Szczegóły znajdziemy w gablocie.
 15. Akcja Katolicka naszej Parafii zaprasza na pielgrzymkę na trasie: Gietrzwałd-Różanystok-Sokółka-Wasilków-Białystok w dniach 19-21 czerwca. Zapisy do 10 maja. Szczegóły na plakacie.
 16. 1% dla młodzieży – ulotki w gablocie za ławkami.
 17. Gość niedzielny do nabycia w zakrystii.
 18. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi dobry Bóg.
 19. Z naszej Parafii odszedł w ostatnim czasie:
  śp. Edward Samotyj, l. 86, zam ul. Mackiewicza