9 czerwca 2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

W dniu dzisiejszym:

Od godziny 14.00 zapraszamy na festyn organizowany przez Salezjańską Organizację Sportową na boiskach przy ul. Bukowej.

W najbliższym tygodniu:

1. W poniedziałek Siostry Salezjanki zapraszają na warsztaty taneczno-modlitewne dla kobiet o godzinie 18.30, szczegóły na plakatach
2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
3. W środę przypada wspomnienie Męczenników czasu wojny z Archidiecezji Gdańskiej. Po Mszy wieczornej zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym adorację wieczorną.
4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu nabożeństwem i Mszą wieczorną ministranci zakończą kolejny rok służby. Po Mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
Siostry Salezjanki zapraszają na warszt
aty taneczne dla młodzieży o godzinie 18.00.
5. W sobotę po Mszy o godzinie 7.00 wyruszy z naszego kościoła pielgrzyma do Wejherowa, zapraszamy do licznego udziału. Powrót w niedzielę po sumie odpustowej.

W przyszłą niedzielę 16 czerwca:

Przypada Uroczystość Trójcy Świętej.
Podczas Mszy o godzinie 12.30 Kościół Domowy rejonu rumskiego będzie dziękował za kolejny rok formacyjny.
godzinie 14.45 odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczniów klas VI i ich rodziców, oraz młodzieży szkolnej klas starszych, która pragnie podjąć na nowo lub rozpocząć przygotowanie do bierzmowania.
Przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę ofiar na organizację Koncertu Ewangelizacyjnego Bogu Chwała, który tradycyjnie odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała.

Już dzisiaj informujemy:

Nabożeństwo i Msza święta na zakończenie roku szkolnego, z okazją do przedwakacyjnej spowiedzi zostaną odprawione 18 czerwca o godzinie 18.00. Do wspólnej modlitwy zapraszamy uczniów, rodziców i wszystkich pracowników oświaty.
Boże Ciało 20 czerwca. Msza święta, po której wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii o godz. 9.30. Przejdziemy następującymi ulicami: Kościelną, Mostową Chełmińską, Debągórską i Kościelną. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach, jak w tamtym roku. Prosimy również o udekorowanie naszych domów i ustawienie tak samochodów, by nie przeszkadzały w procesji Eucharystycznej.

Kolejny numer Gościa Niedzielnego do nabycia w zakrystii.

W minionym tygodniu odszedł do Pana: Edmund Malewski l. 67 z ulicy Bukowej. Wieczny odpoczynek