• Wypominki: jednorazowe prosimy składać w zakrystii lub kancelarii, roczne wyłącznie w kancelarii.
 • W listopadzie zapraszamy na codzienny różaniec z wypominkami o godzinie 18.00.
 • Przypominamy, że wierni, którzy w dniach od 1 do 8 XI pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust zupełny. Aby uzyskać odpust trzeba być w stanie łaski uświęcającej i wzbudzić w sobie szczere pragnienie zerwania z wszelkim grzechem, pomodlić się w intencjach Ojca świętego i przyjąć w danym dniu komunię świętą.

W dniu dzisiejszym:

 • Z racji I niedzieli miesiąca Msza św. w intencji Żywego Różańca i Wspólnoty Bożego Miłosierdzia o godz. 12.30, a następnie nabożeństwo dla Żywego Różańca.
 • Na godzinę 15.00 zapraszamy młodzież I i II roku przygotowań do sakramentu bierzmowania.

W najbliższym tygodniu:

 1. We wtorek wieczorna Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach.
  Także we wtorek ks. Andrzej zaprasza osoby, które jeszcze nie były na indywidualnym spotkaniu do kancelarii na godzinę 17.00.
 2. W środę wieczorna Msza święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Konstantego Dominika. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W czwartek zapraszamy Ministrantów i ich rodziny na różaniec za zmarłych o 18.00 i wieczorną Eucharystię.
 4. W piątek zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odwiedzimy chorych.
 5. W sobotę o godzinie 10.30 Rada Wychowawczo Duszpasterska, rozpoczęcie adoracją w kościele.

W przyszłą niedzielę 10 XI:

 • W naszej parafii będziemy gościli s. Irenę Radzymińską z Instytutu Miłosierdzia Bożego – zgromadzenia założonego przez bł. Ks. Michała Sopoćkę. W czasie Mszy zostaną wygłoszone krótkie homilie, a przed ogłoszeniami Siostra przedstawi nauczanie o Miłosierdziu Bożym. Po Mszach będzie możliwość zakupienia książek, których autorką jest siostra.
 • Na godzinę 15.00 zapraszamy rodziny powołanych na Eucharystię w kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek.

Już dzisiaj informujemy:

11 listopada o godzinie 13:00 w Sanktuarium Wspomożycielki zostanie odprawiona Msza święta w intencji Ojczyzny. Szczegóły obchodów Święta Niepodległości są podane na plakacie.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Franciszek Konkel lat 84, z ul. Tysiąclecia, śp. Helena Warmbier lat 81, z ul. Słonecznej – pogrzeb w poniedziałek o godzinie 11.00. Wieczny odpoczynek……..