26 maja 2019 – VI Niedziela Wielkanocna

W najbliższym tygodniu:

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 18.00.
  2. W poniedziałek o 19.30 nabożeństwo pokutne i okazja do spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania i świadków.
  3. W środę o godzinie 18.00 ks. Biskup Wiesław Szlachetka udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Młodzież i świadkowie gromadzą się w kościele o godzinie 17.00. Z racji uroczystości nabożeństwo majowe zostanie odprawione po Mszy o godzinie 8.00 i nie będzie wieczornej adoracji.
  4. W piątek 31 maja przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ostatnie nabożeństwo majowe o godzinie 18.00 i rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W sobotę 1 czerwca z racji I soboty miesiąca o godz. 8.00 Msza św. w intencji obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wyzwolenie z lęku i wszelkich uzależnień; o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
    Kolejny Męski Różaniec, połączony z modlitwą pierwszej soboty miesiąca rozpocznie się o 7.30 Eucharystią w Sanktuarium NMP WW, a po niej modlitwa w drodze.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o 18.00, od 1 do 7 czerwca w czasie nabożeństw będziemy odmawiali modlitwy nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę 2 czerwca:

  • Z racji I niedzieli miesiąca, Msza święta w intencji Żywego Różańca i Wspólnoty Miłosierdzia o 12.30.
  • Nasz chór parafialny Św. Cecylii wystąpi wraz z orkiestrą i solistami na koncercie z okazji Roku Stanisława Moniuszki. Koncert odbędzie się w parafii pw. Św. Józefa i Judy Tadeusza na Zagórzu o godz. 19:00. Więcej informacji na plakacie.

Już dzisiaj informujemy:

Siostry Zmartwychwstanki zapraszają na wspólny wyjazd do Piaśnicy w 20-tą rocznicę beatyfikacji Siostry Alicji Kotowskiej. Wyjazd w dniu 9 czerwca o godzinie 11.00. Zapisy u  Sióstr Zmartwychwstanek i u pani Basi.

W sobotę 15 czerwca po Mszy o godzinie 7.00 wyruszy z naszego kościoła pielgrzyma do Wejherowa, zapraszamy do licznego udziału. Powrót w niedzielę po sumie odpustowej.

            Spotkanie informacyjne dla uczniów klas VI i ich rodziców, oraz młodzieży szkolnej klas starszych, która pragnie podjąć na nowo lub rozpocząć przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 14.45.

W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Krystyna Borzymowska, lat 69 z ul. 1 Maja. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..