W dniu dzisiejszym:

 • Przed kościołem prowadzimy zbiórkę ofiar na potrzeby pielgrzymki do Swarzewa. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i osobom zbierającym.
 • Jeszcze dzisiaj obowiązuje wakacyjny rozkładzie Mszy niedzielnych.

 W najbliższym tygodniu:

 1. We środę zapraszamy na nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00.
 2. W piątek – z racji ostatniego dnia miesiąca wspomnienie św. Jana Bosko.
 3. W sobotę 1 września przypada 79 Rocznica Wybuchu II Wojny Świtowej. Msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Józefa i św. Judy Tadeusza o godzinie 18.00. Złożenie kwiatów na mogiłach żołnierzy na naszym cmentarzu o godzinie 17:00.
  Z racji I soboty miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. w intencji obrony życia i wyzwolenia z nałogów i zniewoleń o godzinie 8:00.
  Także w sobotę po Mszy świętej o godz. 6.30 wyruszy z naszego kościoła pielgrzymka do Swarzewa. Dojście do Sanktuarium w Swarzewie jest planowane około 14:00, o 15:30 powrót autokarem do Rumi lub ,,na własną rękę”.
  Uczestniczymy w pielgrzymce również w niedzielę. Istnieje możliwość wyjazdu autokarem spod naszego kościoła do Swarzewa – wyjazd o godz. 08:30 (zapisy w zakrystii). Po Mszy świętej wychodzimy ze Swarzewa, planowane dojście pielgrzymki pod kościół w Rumi ok. godz. 19:30.
  Więcej informacji na plakacie przed kościołem.

W przyszłą niedzielę 2 IX:

 1. Wracamy do zwyczajnego rozkładu Mszy świętych. Pragniemy poinformować że Msza święta o godzinie 20:00 będzie odprawiana także w niedziele w ciągu roku – przynajmniej do końca roku kalendarzowego. W sposób szczególny pragniemy zapraszać na nią uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych, studentów i młodzież pracującą.
 2. Na Mszę o godzinie 15.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które rozpoczną przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej.