22 IX 2019 – XXV niedziela zwykła

W dniu dzisiejszym:

 • Młodzież oazowa przeżywa Inspektorialny rozpoczęcie roku formacyjnego w Szczecinie.
 • Podczas wszystkich Mszy świętych, w naszą liturgię włącza się zespół Vies Bonum z Salezjańskiej Parafii w Mińsku.

W najbliższym tygodniu:

 1. We wtorek o godzinie 18.00 miesięczne nabożeństwo do Wspomożycielki, oraz wieczorna Msza święta w intencji składanych próśb i podziękowań.
 2. W środę o 18.00 nabożeństwo do Wspomożycielki. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00.
 3. W sobotę z Redy Rekowa wyruszy rowerowa pielgrzymka do Piaśnicy. Szczegóły na plakacie, zapisy chętnych w zakrystii.
  Także w sobotę, zapraszamy do włączenia się w inicjatywę „Koronka na ulicach”. Zapraszamy na godzinę 15.00, do wspólnej modlitwy przy figurze św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę 29 IX:

 • Brunon odprawi swoją Mszę imieninową o godzinie 12.30. Dostojnego Solenizanta polecamy modlitewnej pamięci wszystkich Parafian.
 • Na godzinę 15.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania – tym razem wszystkie roczniki. Jest to bardzo ważne spotkanie, podczas którego zostaną podane istotne informacje organizacyjne.
 • Przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę ofiar na budowę kaplicy pogrzebowej.
 • W parafii pw. Bł. Edmunda Bojanowskiego o godzinie 19.00 pan Lech Dokowicz wygłosi konferencję „Zagrożenia duchowe współczesnego świata” – szczegóły na plakacie.

Już dzisiaj informujemy:

2 października w naszej Parafii odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczystej adoracji, odbywającej się we wszystkich parafiach Archidiecezji.

6 października organizujemy autokarową pielgrzymkę do Piaśnicy, pragniemy włączyć się w obchody diecezjalne upamiętniające męczeństwo naszych rodaków. Wyjazd o 9.00, powrót około 16.00, koszt 10 zł, zapisy w zakrystii.

Intencje na rok 2020 będziemy przyjmowali od 3 października.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Mieczysław Zelewski, lat 62 z ul. Tysiąclecia, pogrzeb w poniedziałek o 10.30, śp. Krystyna Piotrowska, lat 70 z ul. Lipowej, pogrzeb w środę o 11.00. Wieczny odpoczynek……..