Przypominamy, o wakacyjnym rozkładzie Mszy niedzielnych i godzin pracy kancelarii.

 • Przypominamy także, że sierpień jest czasem szczególnej troski o trzeźwość w naszej ojczyźnie. Książka deklaracji trzeźwościowych wyłożona jest na ołtarzu NSPJ.
 • Dzisiaj wieczorem wyrusza z naszej parafii pielgrzymka organizowana przez Żywy Różaniec. Ks. Józefowi i wszystkim pielgrzymom życzymy wielu duchowych owoców pielgrzymowania.

 W najbliższym tygodniu:

 1. We środę w dniu wspomnienia NMP Królowej zapraszamy na nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00.
 2. W piątek – przypada Święto św. Bartłomieja apostoła oraz miesięczne wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych. Zapraszamy na nabożeństwo o 18.00 oraz Mszę w intencji składanych próśb i podziękowań o 18.30.

W przyszłą niedzielę:

 1. Będziemy obchodzili Uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze święte według wakacyjnego porządku niedzielnego.
 2. Przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę ofiary do puszek na potrzeby pielgrzymki do Swarzewa. Pielgrzymkę rozpoczynamy w sobotę,
  1 września Mszą świętą o godz. 6.30 po której nastąpi wymarsz, ok. 14:00 planowane dojście do Sanktuarium w Swarzewie, ok. 15:30 powrót autokarem do Rumi lub ,,na własną rękę”.
  Uczestniczymy w pielgrzymce również w niedzielę. Istnieje możliwość wyjazdu autokarem spod naszego kościoła do Swarzewa – wyjazd o godz. 08:30 (zapisy w zakrystii). Po Mszy świętej wychodzimy ze Swarzewa, planowane dojście pielgrzymki pod kościół w Rumi ok. godz. 19:30.
  Sprawy organizacyjne: proszę o zabranie karteczek na intencje do modlitwy różańcowej, koszulki pielgrzymkowych będzie można nabyć na postoju w Mrzezinie i w Pucku w cenie 10 zł, będzie jechał z nami bus, w którym będą woda i słodycze. Więcej informacji na plakacie przed kościołem
 • W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Łucja Formella, lat 72
  z ul. Jesionowej Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….