W tygodniu:

  • W środę nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00 i Adoracja do g. 20.00.
  • W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej o g. 19.00. Zapraszamy!
  • W piątek po wieczornej mszy św. o g. 19.30 spotkanie w kościele dla osób z 3 roku przygotowań do bierzmowania.

Kolęda 2022:

  • W ramach kolędy zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Eucharystię i modlitwę o g. 18.30. Rozkład poszczególnych mszy św. znajduje się na tablicach ogłoszeniowych, na kartkach w gablotach pod chórem oraz na stronie internetowej.
17.01.2022

poniedziałek

Dębogórska; Leszczynowa;; Wiśniowa; Orzechowa; Kasztanowa; Gruszkowa; Świerkowa; Jarzębinowa; Jesionowa:
18.01.2022

wtorek

Rajska; Topolowa; Sosnowa; Jaworowa; Grabowa; Cedrowa; Dębowa; Kalinowa; Jałowcowa; Wierzbowa
19.01.2022

środa

Gdyńska; Derdowskiego; Targowa, Brzozowa; Kazimierza Wielkiego; Leszka Białego; Jana Kazimierza; Władysława IV; Piłsudzkiego, Jagiełły; Przemysława; Królowej Bony; Kazimierza Jagiellończyka; Zygm. Starego
20.01.2022

czwartek

Mickiewicza; Rodziewiczówny; Jaworskiego; Kusocińskiego; Czechowa; Bohaterów Kaszubskich
21.01.2022 – piątek Kazimierz; Dębogórze Wybudowania; ulice nie ujęte w spisie
  • Prosimy o przyniesienie ze sobą w buteleczkach wody, która zostanie poświęcona, aby później nią pokropić mieszkania.

Termin Kolędy na indywidualne zaproszenia od poszczególnych rodzin jest uzgadniany telefonicznie.

  • Już dzisiaj informujemy:
  • W dniu 31 stycznia będziemy obchodzić UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA BOSKO – PATRONA NASZEGO MIASTA. Do tego dnia przygotowujemy się poprzez nowennę, która będzie odmawiana od przyszłej soboty na każdej Mszy św. W gablotach informacyjnych znajdują się obrazki z wizerunkiem naszego PATRONA.
  • W dniu 2 lutego br. – w Święto Ofiarowania Pańskiego o godz. 18.30 -, zapraszamy wszystkich do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego zagładą.
  • Podczas Eucharystii zostaną złożone dary ofiarne w postaci pieluch i kosmetyków dla niemowlaków, które przekażemy do Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Do 2 lutego będzie wystawiony kosz przy żłóbku, do którego można składać pieluchy i kosmetyki dla niemowlaków. Wszystkim ofiarodawcom już dzisiaj serdecznie dziękujemy.
  • W dniach od 4 do 6 lutego organizujemy „Zimowy weekend z księdzem Bosko” w Białogórze. Wszystkie informacje u brata Tomasza. Wszystkich chętnych prosimy o wpisanie się na listę, która jest w zakrystii.

Bożemu Miłosierdziu polecamy: + Sylwia GOLIAT, l. 86, ul. Leszczynowa; + Stefania STEFANOWSKA, l. 86, ul. Dębogórze Wybudowanie; + Alfons JETKE, l. 90, ul. Bądkowskiego; + Janina BRONIKOWSKA, l. 88, ul. Gdyńska; + Antoni MILUSKI, l. 73, Holanki; Maura WOLNIAK, l. 83, ul. Konopnickiej. Wieczny Odpoczynek …