15 kwietnia 2018 Niedziela Biblijna ogłoszenia

W dniu dzisiejszym:

  1. Zapraszamy klasy III gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania na godzinę 14.45, po spotkaniu Msza o 15.00.

W najbliższym tygodniu:

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  2. We środę o 18.00 nabożeństwo do Wspomożycielki, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na adorację zakończoną wspólną modlitwą brewiarzową – Kompletą.

W przyszłą niedzielę 22 kwietnia:

  1. Instytucje charytatywne i hospicja działające na terenie Archidiecezji zapraszają do włączenia się w akcję Pola Nadziei na Pomorzu 2018 największą zbiórkę na rzecz podopiecznych hospicjów. Co roku pomorskie hospicja otaczają opieką około trzech tysięcy osób dorosłych i dzieci, w tym naszych parafian. Przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki będą zbierać datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu każdemu darczyńcy przekażą żonkil kwiat symbolizujący nadzieję. Nie pozostańmy obojętni.
  2. Na godzinę 14.45 zapraszamy uczniów klas VII i II gimnazjum na spotkanie, oraz Mszę świętą w ramach przygotowania do bierzmowania.
  3. O godz. 14.00 w kościele św. Jana z Kęt w Janowie zostanie odprawiona Msza św. w języku kaszubskim
  4. Już dzisiaj informujemy, że w niedzielę 29 kwietnia, na godzinę 15.00 zapraszamy dzieci z klas IV szkół podstawowych wraz z rodzicami na Mszę i spotkanie związane z rocznicą I komunii świętej.
  5. Nowy numer Gościa Niedzielnego możemy nabyć w zakrystii.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Anna Kałęka, lat 84 z ul. Konopnickiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…