Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe według znanego rozkładu.

Przyjmujemy wypominki: jednorazowe prosimy składać w zakrystii lub kancelarii, roczne wyłącznie w kancelarii.

W dniu dzisiejszym:

 • W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy doroczny Odpust Bożej Opatrzności.  Uroczysta suma odpustowa o godzinie 12.30, zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza, Chór, Orszak procesyjny oraz dziewczęta do sypania kwiatów.
 • Obchodzimy Dzień Papieski – przed Kościołem, prowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierając naukę ubogiej młodzieży. 
 • O godzinie 20.00 zapraszamy Ministrantów Honorowych na spotkanie w salce ministranckiej.

W najbliższym tygodniu:

 1. W poniedziałek przypada Dzień Edukacji Narodowej, dla nas szczególna okazja, aby w modlitwie Bożej opiece polecać wszystkich pracowników oświaty.
 2. W środę po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Salezjanów Współpracowników.
  O godzinie 20.00 spotkanie modlitewne Diakonii Ewangelizacji Kościoła Domowego w kaplicy szkolnej Sióstr Salezjanek.
 4. W piątek zapraszamy młodzież od 16-go roku życia na wydarzenie „Wieczór Modlitwy Młodych”, które odbędzie się w parafii Zesłania Ducha Świętego w Sopocie. Informacje w zakrystii i u ks. Andrzeja.
  Także w piątek po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W sobotę w parafii pw. św. Józefa i Judy Tadeusza o godzinie 19.00 zostanie przedstawione widowisko pt. Pusta Noc, jest to dzieło na orkiestrę smyczkową, chór, solistów, aktorów i multimedia.
  W tym dniu I Liceum Ogólnokształcące organizuje Jubileusz 70-lecia. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie przy bramie głównej.

W przyszłą niedzielę 20 X:

 • W naszej parafii pragniemy w sposób szczególny uczcić Błogosławionych Męczenników Czasu Wojny Archidiecezji Gdańskiej. Ich sylwetki przybliżą kazania, które wygłosi ks. Michał Tomczak, podczas Mszy o godzinie 12.30 zostanie poświęcony obraz Męczenników. W tym dniu pragniemy także – poprzez zakupienie książek o bł. Marii Kotowskiej wesprzeć dzieło Sióstr Zmartwychwstanek w naszej parafii.
 • O godz. 14.00 w kościele  św. Judy Tadeusza na Zagórzu zostanie odprawiona Msza święta w języku kaszubskim.
 • Na godzinę 15.00 zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Eryka Neufeld l. 78 z ul. Derdowskiego, śp. Stefania Socha l. 94 z ul. Konopnickiej,  śp. Bożena Olszewska, lat 50 z ul. 1 Maja, śp. Maria Ohs l. 86 z ul. Derdowskiego. Wieczny odpoczynek……..