W dniu dzisiejszym:

 • Zapraszamy uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do bierzmowania na godzinę 14.45 na spotkanie i Eucharystię.
 • Na godzinę 15.00 zapraszamy rodziny powołanych na Mszę do kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek

W najbliższym tygodniu:

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 18.00.
  Dodatkowo nabożeństwo majowe dla młodzieży w piątek o 19.30.
  Klasy III w ramach nabożeństw o 19.30 przeżywają bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania.
 2. W poniedziałek przypada święto św. Marii Dominiki Mazzarello Współzałożycielki Zgromadzenia Córek Maryi Wspomożycielki – Sióstr Salezjanek. Z tej racji życzymy Siostrom prowadzącym swoje dzieła na terenie naszej parafii Bożej opieki i wszelkich potrzebnych łask. Dziękujemy także za Ich posługę w naszej Wspólnocie Parafialnej. Szczególną okazją do modlitwy w intencji Sióstr będzie nabożeństwo majowe i wieczorna Msza święta. Po Mszy zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie Rady Wychowawczo Duszpasterskiej.
  W tym dniu młodzież klas III gimnazjum zapraszamy na 18.30 na Mszę świętą i nabożeństwo Fatimskie.
 3. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 4. W środę zapraszamy na tradycyjną wieczorną adorację.
 5. W czwartek Siostry Salezjanki zapraszają na warsztaty taneczno-modlitewne dla kobiet. Tematem spotkania jest kobiecość widziana oczami Boga. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 w domu S. Salezjanek przy ul. Ceynowy.
 6. W piątek od godziny 16.00 spowiedź dzieci przed przyjęciem I Komunii świętej
 7. W sobotę – uroczystość I Komunii świętej o godzinie 10.00 i 12.00. Z tej racji kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  W Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie, o godzinie 10.00 święcenia kapłańskie, na które zaprasza Ksiądz Arcybiskup.

W przyszłą niedzielę 19 maja:

 • Przeprowadzimy zbiórkę ofiar na budowę kaplicy przedpogrzebowej.

Już dzisiaj informujemy:

Rocznica I komunii świętej jest organizowana w sobotę 25 maja o godzinie 10.00, spowiedź dla dzieci w piątek 24 maja. Z racji rocznicy, także w sobotę 25 maja kancelaria będzie nieczynna.

Także 25 maja od 10.00 do 12.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy przy figurze św. Jana Pawła II. Pragniemy modlić się w intencji ewangelizacji, szczególnie wypraszając dar żywej wiary dla wszystkich mieszkańców naszej parafii.

Spotkanie informacyjne dla uczniów klas VI i ich rodziców, oraz młodzieży szkolnej klas starszych, która pragnie podjąć na nowo lub rozpocząć przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 14.45.