12 08 XIX Niedziela Zwykła ogłoszenia

 W dniu dzisiejszym:

 • Swoje imieniny obchodzi ks. Lech Idźkowski, polecamy Solenizanta Bożej opiece i składamy najlepsze życzenia. Ks. Lech odprawi Mszę o godzinie 12.30.

 

 • Przypominamy, o wakacyjnym rozkładzie Mszy niedzielnych i godzin pracy kancelarii.
 • Witamy ks. Dariusza Błażka, który od 1 sierpnia rozpoczął posługę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej. Ks. Darkowi życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej i życiu osobistym.

 W najbliższym tygodniu:

 1.  W poniedziałek przypada dzień urodzin Księdza Arcybiskupa. Dostojnego Jubilata polecamy Bożej opiece. Z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. wieczornej
 2. We wtorek przypada święto Rocznicy poświęcenia Archikatedry w Oliwie.
 3. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W dym dniu Msze święte według wakacyjnego porządku niedzielnego (bez Mszy o 15:00 i 18:30 i z Mszą o 20:00). Podczas wszystkich Mszy świętych obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  Z racji Święta Wojska Polskiego i 98 rocznicy Bitwy Warszawskiej w naszym kościele o godzinie 11:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem oficjalnych delegacji i pocztów sztandarowych, bezpośrednio po Mszy wspólna modlitwa i złożenie wieńców na mogiłach naszych żołnierzy.
  Natomiast z racji Dnia Patrona Miasta św. Jana Bosko o godzinie 15:00 rozpocznie się na boisku przy ul. Świętopełka festyn rekreacyjno–sportowy. Zapraszamy do udziału we wspólnym świętowaniu.
 • W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Zofia Wiese, lat 98 z ul. Śniadeckich, śp. Gerard Hinca, lat 85 z ul. Ceynowy – pogrzeb odbędzie się we wtorek o 12:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….