W tygodniu:

  • W środę nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00 i Adoracja do g. 20.00.

KOLĘDA 2022

  • W ramach kolędy zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Eucharystię i modlitwę o g. 18.30. Rozkład poszczególnych mszy św. znajduje się na tablicach ogłoszeniowych, na kartkach w gablotach pod chórem oraz na stronie internetowej.
10.01.2022

poniedziałek

Bądkowskiego; Tuwima; Warzywna; Narcyzowa; Daliowa; Irysowa; Krokusowa; Śniadeckich; Żołnierzy I Dywizji W.P.;
11.01.2022

wtorek

Partyzantów, Bławatkowa; Nagietkowa, Makowa; Konwaliowa, Bratkowa; Fiołkowa, Ogrodowa; Warzywna;
12.01.2022

środa

Świętopełka; Kościelna; Lipowa; Pl. Kaszubski; Spółdzielcza; Subisława; Mściwoja; Chopina; Mostowa; Przyrzeczna; Różana; 1 Maja; Waryńskiego;
13.01.2022

czwartek

Chełmińska; Bukowa; Borówkowa; Cisowa; Agrestowa; Wiązowa; Cyprysowa; Klonowa; Czereśniowa; Akacjowa; Jodłowa; Modrzewiowa;
14.01.2022

piątek

Kazimierska; Porzeczkowa; Morelowa; Malinowa; Poziomkowa; Jagodowa; Truskawkowa; Północna
  • Prosimy o przyniesienie ze sobą w buteleczkach wody, która zostanie poświęcona, aby później nią pokropić mieszkania. Podczas spotkania przekażemy specjalną modlitwę Błogosławieństwa domu i rodziny.
  • Ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na cele remontowo-budowlane w naszej parafii.

Termin Kolędy na indywidualne zaproszenia od poszczególnych rodzin jest uzgadniany telefonicznie.

  • Już dzisiaj informujemy:
  • 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego o godz. 18.30, tradycyjnie jak co roku, zostaną złożone uroczyste przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego zagładą.
  • Podczas Eucharystii zostaną złożone dary ofiarne w postaci pieluch i kosmetyków dla niemowlaków, które przekażemy do Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Od dzisiaj do 2 lutego będzie wystawiony kosz przy żłóbku, do którego można składać pieluchy i kosmetyki dla niemowlaków. Wszystkim ofiarodawcom już dzisiaj serdecznie dziękujemy.
  • W dniach od 4 do 6 lutego organizujemy „Zimowy weekend z księdzem Bosko” w Białogórze. Wszystkie informacje u brata Tomasza. Wszystkich chętnych prosimy o wpisanie się na listę, która jest w zakrystii.

Bożemu Miłosierdziu polecamy: + Renata CZERSON, l. 82, ul. Subisława; + Celestyna MIEĆKOWSKA, l. 71, ul. I Dywizji WP; + Henryk KOMOROWSKI, l. 87, ul. Tysiąclecia; + Janusz DULAS, l. 75, ul. Rajska; + Tadeusz MYSZEWSKI, l. 70, ul. Lipowa; + Henryk OKRÓJ, l. 85, ul. Chrobrego. Wieczny Odpoczynek …