W dniu dzisiejszym:

Informujemy, że Ojciec Święty Franciszek w dniu 2 marca 2021 roku mianował arcybiskupem metropolitą gdańskim dotychczasowego arcybiskupa białostockiego TADEUSZA WOJDĘ SAC. Polecajmy w modlitwie o naszym biskupie.

Msza św. w intencji Wspólnot Żywego Różańca i Bożego Miłosierdzia zostanie odprawiona o g. 12.30. Po Eucharystii spotkanie modlitewne.
O g. 17.30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI z kazaniem pasyjnym. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali są przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego

W środę rozpoczynamy NOWENNĘ DO UROCZYSTOŚCI ŚW. JÓZEFA, którą będziemy odprawiać w ramach każdej mszy św.

W najbliższym tygodniu:

W poniedziałek msza św. w intencji OJCZYZNY I POLSKICH RODZIN o godz. 18.30.
W środę nabożeństwo do Wspomożycielki o 18.00. Po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Adorację do godziny 20.00 na zakończenie adoracji modlitwa Litanią do Świętego Józefa.
W piątek zapraszamy na DROGI KRZYŻOWE o g. 8.30; 17.15; 18.00 i 19.30.
Ks. Andrzej zaprasza osoby z 3. roku przygotowania do bierzmowania na krótkie spotkanie w piątek po młodzieżowej drodze krzyżowej.
W okresie Wielkiego Postu prowadzimy zbiórkę żywności dla osób potrzebujących – kosz jest wystawiony przy ołtarzu Serca Jezusowego.
Zachęcamy do wpłaty 1% na nasze parafialne dzieła młodzieżowe. Kartki z danymi naszej parafii znajdują się w gablotach pod chórem.
Wspólnota Vera Virtu zaprasza do udziału w II Kaszubskiej Nocnej Drogi Krzyżowej z 12 na 13 marca br. Hasłem tegorocznej Drogi Krzyżowej jest „W Krzyżu źródło mocy i świętości ojcostwa”. Zapisy od 8 marca na stronie www.veravirtu.pl. Informacje można znaleźć również na facebooku Wspólnoty.
Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
Nowy numer Gościa Niedzielnego i Listu do Pań do nabycia w zakrystii. Zamawiana publikacja „Gościa Niedzielnego Extra” o Św. Józefie jest do odebrania w zakrystii.

Bożemu Miłosierdziu polecamy; + Brunon SKELNIK, l. 82, ul. Kościelna – różaniec u Sióstr Zmartwychwstanek o g. 19.45; + Edward WIERSZCHOWSKI, l. 75, ul. Wiązowa; + Bernadeta PIETRZAK, l. 83, ul. Saperów; + Grażyna LEWANDOWSKA, l. 57, ul. Poniatowskiego: Maria Płocka, l. 70, ul. Okrzei; + Ireneusz KUNKEL, l. 70, ul. Świętopełka. Wieczny odpoczynek …