W Dniu Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia, radosnych świątecznych dni, niech przeżywanie prawdy o Zmartwychwstałym Zbawicielu umacnia Waszą wiarę, nadzieję i miłość. Miejcie odwagę w przeżywaniu swojej codzienności w bliskości Zmartwychwstałego.

W dniu dzisiejszym:

 1. Msze święte według porządku niedzielnego, nie ma Mszy o 8.00 i 15.00, o godzinie 18.00 zapraszamy na trzeci dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia.
  Nowennę będziemy odprawiali przez cały tydzień o 18.00 w związku z tym nie będzie różańca z wypominkami we wtorek, nabożeństwa do Wspomożycielki we środę oraz nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek.
 2. Dzisiaj o 12.30 Msza w intencji Żywego Różańca i Wspólnoty Miłosierdzia, po Mszy nabożeństwo.
 3. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa uwielbienia po Mszy wieczornej.
 4. Dzień Zmartwychwstania Naszego Pana jest dniem patronalnym ss. Zmartwychwstanek. Siostrom życzymy wszelkiego błogosławieństwa.
 5. Dziękuję Współbraciom za posługę Słowa i w konfesjonale, Siostrom, Panom Kościelnemu, Organiście i pomocnikom, Chórowi, naszej młodzieży, za przygotowanie Triduum Paschalnego, a więc Ołtarza Adoracji, Bożego Grobu, Liturgii – wszystkim ministrantom, dbającym o porządek w kościele i wokół niego, Grupom Parafialnym za Adoracje w Wielki Piątek. Dziękujemy za nadesłane i złożone życzenia świąteczne przez wielu Parafian.
  Za wszelką pomoc i życzliwość wszystkim bardzo dziękujemy.

W najbliższym tygodniu:

 1. Tradycyjnie w poniedziałek wielkanocny w kościołach całej Polski wspieramy modlitwą i ofiarą uczelnie katolickie, na ten cel zostanie przeznaczona taca.
 2. W poniedziałek wielkanocny, Msze jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy o 15.00.
  Msza święta o godzinie 8.00 w intencji III Zakonu Świętego Franciszka.
 3. We środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na adorację zakończoną wspólną modlitwą brewiarzową.
 4. We czwartek na Mszę wieczorną zapraszamy ministrantów i ich rodziny.
 5. Z racji I piątku: Msze święte o 7.00, 8.00, 17.15, 18.30 i 19.30. Nabożeństwo do NSPJ po Mszy o 8.00, odwiedziny chorych od godziny 9.00.
 6. W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. w intencji obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wyzwolenie z lęku i wszelkich uzależnień; o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 7. Także w sobotę zapraszamy na modlitewne czuwanie przed Niedzielą Miłosierdzia. Rozpoczęcie po Mszy wieczornej, o 21.00 Msza święta.

8 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia:

 1. Na Mszę o godzinie 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii wraz z rodzicami.
 2. Do kaplicy Sióstr Zmartwychwstanek zapraszamy rodziny powołanych na Mszę o 15.00.