Od drugiej niedzieli Adwentu będzie można zakupić przed kościołem płyty z kolędami w wykonaniu Pawła Chustaka, dawnego wokalisty zespołu "Stróże Poranka", który gościliśmy podczas Festynu Oratoryjnego w 2008 roku.

„A my jak anioły” to pierwsza solowa płyta Pawła Chustaka. Ta, jak zaznacza sam autor „jest efektem osobistych pragnień i dążeń do nagrania i wydania kolęd. Wszystko to wsparte wiarą i zachętą bliskich, talentem Grześka Kopali i „wokalnymi kwiatkami” dzieci; własnych i przyjaciół.”
Na wydawnictwie znajduje się 16 utworów, w tym 13 tradycyjnych kolęd i 3 kompozycje Pawła. Nad całością czuwał Grzegorz Kopala, który zajął się aranżacją i produkcją muzyczną płyty. Całość brzmi ciepło, świątecznie, tak jak trzeba.
To doskonała propozycja dla sympatyków twórczości artysty, przypomnijmy, przez szereg lat związanego z zespołem STRÓŻE PORANKA (wokal). To także propozycja dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne brzmienie kolęd doskonale komponujących się z atmosferą świąt Bożego Narodzenia.
Autor dodaje – „To płyta rodzinna, do słuchania w każdym wieku. Wyrażam nadzieję, że zawarte na tym wydawnictwie utwory przyczynią się do głębszego przeżywania Tajemnicy Narodzin Jezusa; taka idea towarzyszyła mi podczas pracy nad płytą.
Czas płynie szybko. Za moment Mikołajki, potem Boże Narodzenie. Może ktoś uzna, że to dobry pomysł na prezent dla siebie ;), bliskiej osoby, współbrata lub pracownika. Serdecznie polecam tę płytę.”

 

Posłuchaj fragmentu płyty: Jezus malusieńki

 

Dochód ze sprzedaży płyt przeznaczony będzie na cele Oratorium. Cena płyty: 19,90 PLN, a więc chyba bardzo tanio.