1. Dziś, w niedzielę 27 listopada w naszej parafii są głoszone kazania przez ks. Piotra Brzozowskiego z Caritas w Gdańsku. Pragniemy w ten sposób zachęcić osoby do założenia zespołu Caritas w naszej parafii, by posługiwać osobom potrzebującym. Wszystkich chętnych do utworzenia zespołu zapraszam na plebanię na godz. 17.00
 2. Opłatki na stół wigilijny dla naszych rodzin są poświęcane/błogosławione podczas wszystkich mszy w I i II niedzielę adwentu. Po opłatki przychodzą głowy rodzin (nie dzieci). Po drugiej niedzieli dla tych, którzy nie byli w te niedziele będzie można nabyć opłatki w kancelarii i zakrystii.
 3. Od poniedziałku Roraty o godz. 6.00. Zapraszam wszystkich dzieci i dorosłych z lampionami, świecami. następna msza św. o godz. 8.00 i 18.30.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 różaniec z wypominkami.
 5. Od wtorku Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 18.00.
 6. W środę ostatni dzień miesiąca wspomnienie św. Jana Bosko. Ucałowanie relikwii po mszy św. wieczornej.
 7. W środę od godz. 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania, a tydzień później Oratorium i Poradnictwo Rodzinne.
 8. Pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne zapraszamy wszystkich Ministrantów z Rodzicami.
 9. I Piątek m-ca – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 8.30. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w Parafii. W tym dniu okazja do spowiedzi dla wszystkich. Od godz. 16.30 spowiedź dla dzieci i Msza św. o godz. 17.00. Od godz. 19.15 spowiedź dla młodzieży i o godz. 19.30 Msza św.
 10. I Sobota m-ca – o godz. 8.00 Msza św. w int. obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w int. Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wyzwolenie z lęku i wszelkich uzależnień; o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Osoby z Obrony Życia zapraszamy ze świecami.
 11. I Niedziela m-ca – o godz. 12.30 Msza św. w int. Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic.
 12. Oratorium jest otwarte dla osób starszych pragnących spędzić czas w towarzystwie (kawa, herbata, szachy, krzyżówka, spotkanie z drugim człowiekiem) zapraszamy w poniedziałki i czwartki od godz. 8.30 do 11.00.
 13. Salezjanie Współpracownicy zapraszają dzieci i młodzież z okazji św. Mikołaja na gofry w sobotę 3 grudnia w godzinach od 10.00 do 12.30. Poczęstunek odbędzie się w Oratorium i na organistówce.
 14. Od przyszłej niedzieli młodzież z Oratorium będzie sprzedawała przed kościołem płyty z kolędami w wykonaniu Pawła Chustaka, którego możemy pamiętać z występu zespołu "Stróże Poranka" na festynie oratoryjnym dwa lata temu. Płyty polecamy, tym bardziej, że dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na funkcjonowanie Oratorium.
 15. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia obfitych darów Bożych.
 16. W zakrystii prasa religijna.