15 Niedziela Zwykła 2017

1. Trwają wakacje. Wszystkim nauczycielom, dziciom, młodzieży i wypoczywającym życzymy błogosławionych i bezpiecznych wakacji.

2. W najbliższy poniedziałek rozpocznie się w naszej parafii trzeci turnus półkolonii letnich „Salezjańskie Lato 2017”. Dziękujemy za dotychczasowy trud i poświęcenie wychowawcom i animatorom dla dobra dzieci i młodzieży.

3. W środę nabożeństwo do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godzinie 18.00.

4. Nie ma adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w środę przez okres wakacji.

5. W czasie wakacji nie ma Mszy świętej w niedzielę o g. 15:00.

6. Kancelaria przez okres wakacji czynna
wtorek 8.30 – 10.30, 17.00 – 18.00;  sobota 8.30 – 10.30

7. Dzisiaj młodzież z Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej z naszej parafii będzie przed kościołem zapisywała intencje modlitewne parafian, w których będą się modlili pielgrzymi w sierpniu w czasie drogi na Jasną Górę. Księga intencji zostaną złożona przed tronem Matki Bożej Częstochowskiej. Za wszelki złożone przy tej okazji ofiary, które przeznaczone zostaną na cele pielgrzymki składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Zachęcamy pełnoletnią młodzież do wyjazdu na Boski Festiwal, który odbędzie się na terenie szkół salezjańskich w Szczecinie w dniach 24 – 27 sierpnia 2017. Temat tegorocznego festiwalu:  Książe, księżniczka – mężczyzną i kobietą stworzył ich. W programie m.in. koncerty, warsztaty, konferencje i inne. Szczegóły na stronie: www.boski-festiwal.pl Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z ks. Andrzejem i wpisanie się na listę chętnych w Zakrystii.

9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć młodzież z Duszpasterstwa Akademickiego ojców Jezuitów z Gdańska. Opowiedzą o swojej pracy na wolontariatach misyjnych. Będzie możliwość zakupu pamiątek z misji i tym samym wsparcia projektu misyjnego ,,Dobro-Podaj Dalej”.

10. Solenizantom i Jubilatom niech błogosławi Chrystus Pan.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana:
śp. Anna Czajkowska, l. 82, zam. ul. Kwiatowej