Ogłoszenia na maj 2017 dla ministrantów i rodziców

Drodzy Ministranci i Rodzice !!!
Dziękuję za zaangażowanie i pomoc szczególnie podczas obłóczyn kandydatów i aspirantów, oraz przyjazdu Biskupa i udzielenie sakramentu bierzmowania.

Jak wiadomo, ten kto wytrwale dąży do celu – odnosi sukcesy. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w Ministranckim Święcie Dominika Savio w Dębnie. Szczególnie dziękuję za zaangażowanie rodzicom i pomoc w wyjeździe, rodzinną i bardzo radosną atmosferę, świadectwo solidności.

Od 21 maja następuje zmiana grup niedzielnych. Proszę się zaznajomić i zaangażować w swojej grupie, pilnując wpierw swojej obecności na dyżurach, a następnie kolegów.

Ogłoszenia na maj 2017 – pobierz

W sobotę, 27 maja 2017 pragniemy pojechać na Lądu na święcenia kapłańskie dwóch Salezjanów: dk. Przemysława Malinowskiego oraz dk. Andrzeja Waś (który przyjdzie do naszej parafii). W drodze powrotnej wstąpimy do Lichenia. Pragniemy złożyć hołd Matce Bożej oraz prosić o wytrwałość w powołaniu dla powołanych z naszej parafii oraz prosić o nowe powołania kapłański, zakonne i misyjne.

Aby wyjazd był możliwy potrzebuję waszej zgody i mobilizacji. Zgodę na wyjazd należy podpisać i oddać najpóźniej do Niedzieli, 21 maja do ks. Michała (ilość miejsc w autokarze – ograniczona). Pomoc to uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł.

Plan pielgrzymki + zgoda na wyjazd – pobierz

ks. Michał

Salezjańskie Lato 2017 – Program

2017 07 03 Lato – Turnus 1 i 2

2017 07 17 Lato – Turnus 3

Zgłoszenia i Karty do odebrania u ks. Michała

Koszt Turnus 1 i 2 – 220 zł

Koszt Turnus 3 – 200 zł