II Turniej Jana Bosko 2013

 

II  TURNIEJ  ŚW. JANA BOSKO ROCZNIK 2001-2002 I MŁODSI

2  lutego 2013 roku

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR Rumia

KOLEJNOŚĆ ROZGRYWANYCH MECZÓW

 

GRUPA  A                                                                                   GRUPA B

  1. SL SALOS I  RUMIA                                             1. SL SALOS II RUMIA
  2. MKS ORKAN II RUMIA                                      2. MKS ORKAN I RUMIA
  3. GKS KOWALE I                                                    3. GKS KOWALE II
  4. HUZAR CHOCZEWO II                                      4. HUZAR CHOCZEWO I
  5. ISKRA GDYNIA                                                    5. UKS CISOWA

 

 

                                   MECZE GRUPOWE  ( 12 MIN)

 

 

1.GODZ. 8.00–   SL SALOS I RUMIA – MKS ORKAN II RUMIA        2:1

2.GODZ. 8.13-   SL SALOS II RUMIA – MKS ORKAN I RUMIA        0:7

3.GODZ. 8.26 –  HUZAR CHOCZEWO II – ISKRA GDYNIA             0:0

4.GODZ. 8.39 –  HUZAR CHOCZEWO I – UKS CISOWA               1:1

5.GODZ. 8.52 –  SL SALOS I RUMIA- GKS KOWALE I                     3:0

6.GODZ. 9.05 –  SL SALOS II RUMIA- GKS KOWALE II                   0:5

7. GODZ 9.18 –  MKS ORKAN II RUMIA- HUZAR CHOCZEWO II  1:1

8.GODZ. 9.31 –  MKS ORKAN I RUMIA – HUZAR CHOCZEWO I   3:0

9.GODZ. 9.44 –  GKS KOWALE I – ISKRA GDYNIA                          0:1

10.GODZ. 10.05 – GKS KOWALE II – UKS CISOWA                        1:2

11.GODZ. 10.18-  SL SALOS I RUMIA – HUZAR CHOCZEWO II   1:0

12.GODZ. 10.31 SL SALOS II RUMIA- HUZAR CHOCZEWO I    0:1

                            GODZ. 10.32 OTWARCIE TURNIEJU

Uroczystego otwarcia  turnieju dokonał Prezes Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SALOS” w Rumi ks. Jacek Pływacz, który przybliżył uczestnikom postać św. Jana Bosko i modlitwą rozpoczął ciąg dalszy turnieju.

 

13.GODZ. 10.44-  MKS ORKAN II RUMIA- GKS KOWALE I                1:0

14.GODZ. 10.57-  MKS ORKAN I RUMIA -GKS KOWALE II                1:1

15. GODZ.11.10 – SL SALOS I RUMIA – ISKRA GDYNIA                     0:2

16.GODZ. 11.23- SL SALOS II RUMIA – UKS CISOWA                       0:2

17.GODZ. 11.36- GKS KOWALE I – HUZAR CHOCZEWO II              0:2

18.GODZ. 11.49- GKS KOWALE II –  HUZAR CHOCZEWO I            0:0

19.GODZ. 12.02- MKS ORKAN II RUMIA- ISKRA GDYNIA                 0:2

20.GODZ. 12.15 – MKS ORKAN I RUMIA – UKS CISOWA                  3:0

 


 

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE  ( 10 MIN)

 

21.GODZ. 12.28 – (A- V m) GKS KOWALE I (B- IV m) HUZAR CHOCZEWO I                    1:2

22.GODZ. 12.39 – (A- IV m) MKS ORKAN II RUMIA(B- V m) SL SALOS II RUMIA            2:0

23.GODZ. 12.50 – (A- III m) HUZAR CHOCZEWO II ( zw. mecz 21) HUZAR CHOCZEWO I   0:0   k 3:1

24.GODZ. 13.01 – (B- III m) GKS KOWALE II( zw. mecz 22) MKS ORKAN II RUMIA            1:4

 

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE 1-4  ( 10 MIN)

 

25.GODZ. 13.12 – (A- II m) SL SALOS I RUMIA(B- I m) MKS ORKAN I RUMIA            0:3

26.GODZ. 13.23 – (A-  I m) ISKRA GDYNIA(B-  II m) UKS CISOWA GDYNIA              0:0   k 2:1

 

   

   MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA  ( 10 MIN)

 

27.GODZ. 13.34 – ( M IX-X) P 21 GKS KOWALE I P 22 SL SALOS II RUMIA                      1:0

28.GODZ. 13.45 – ( M VII- VIII) P 23 HUZAR CHOCZEWO IP 24 GKS KOWALE II          0:0  k 2:3

29.GODZ. 13.56 – ( M V- VI) W 23 HUZAR CHOCZEWO IIW 24 MKS ORKAN II               2:0

30.GODZ. 14.07 – ( M III- IV) P 25 SL SALOS I RUMIAP 26 UKS CISOWA GDYNIA        0:1 31.GODZ. 14.18 – ( M I- II) W 25 MKS ORKAN I RUMIAW26 ISKRA GDYNIA                      1:1  k 4:3

 


 

 

 

 

KOLEJNOŚĆ ZAJĘTYCH MIEJSC:

 

I miejsce- MKS ORKAN Rumia I zespół

II miejsce- Iskra Gdynia

III miejsce UKS CISOWA Gdynia

IV miejsce SL SALOS Rumia I zespół

V miejsce HUZAR Choczewo II zespół

VI miejsce MKS ORKAN Rumia II zespół

VII miejsce GKS KOWALE II zespół

VIII miejsce HUZAR Choczewo I zespół

 IX  miejsce GKS KOWALE I zespół

 X miejsce SL SALOS Rumia II zespół

 

NAJLEPSZY STRZELEC:          JAKUB KRETF (MKS Orkan I )

NAJLEPSZY BRAMKARZ:       ARKADIUSZ KORCZ (SL SALOS I)

NAJMŁODSZY ZAWODNIK:  KACPER LASKOWSKI (SL SALOS II )

   

Na zakończenie wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i puchary w zależności

od zajętego miejsca. Trzy pierwsze otrzymały medale, które wręczał

ks. Jacek Pływacz- Prezes i Jolanta Król  Sekretarz  SL SALOS Rumia.

Najlepszy: strzelec, bramkarz, zawodnik zostali  nagrodzeni statuetkami i nagrodami rzeczowymi.