Ogłoszenia dla ministrantów

Ogoszenia dla ministrantów i rodziców: 

1. Dziękuję za wspólną modlitwę oraz liczny udział w uroczytej w Mszy Świętej I czwartkowej. 

2. W klasyfikacji na najlepszych ministrantów miesiąca września wygrali:1. Maciej Miniszewski; 2. Piotr Warzocha; 3. Tomasz oraz Wiktor Toruńczak. Po uzgodnieniu odpowiedniego terminu, ministranci w nagrodę za wzorowe zachowanie oraz sumienne wyełnianie obowiązków wraz z księdzem Opiekunem udadzą się na kręgielnię. W pierwszej piątce znalazło się 3 Animatorów, co jest powodem do dumy i brania przykładu ze starszych kolegów. 

2. Powstała specjalna szafa dla ministrantów honorowych z dużymi komżami tylko dla nich przeznaczonymi. 

3. Dziękuję rodzicom ministrantów, którzy włączyli się w naprawę podniszczonych pelerynek oraz też wykazują trosę o czystość komż swoich synów.

4. Zwyczjem miejscowym ministranci angażują się w sprzedać zniczy pod hasłem: ,,Najtańsza lampka u ministranta”. Proszę o przemyślenie terminów oraz godzin odpowiadających i zapisanie się na zbiórkach. Zapisy zbiera Ksiądz Opiekun, dlaltego też prowadzone będzie jedna lista do zapisów. Pierwszeństwo w zapisach posiadają: Animatorzy, Ministranci ze szkół Ponagimnazjalnych, Ministranci ze szkół Gimnazjalnych, Pozostali ministranci. 

 

Terminy zbiórek dla ministrantów

Terminy zbiórek dla ministrantów

Poniedziałek                 19:30    Gimnazjum

Wtorek                           19:30    Animatorzy

Sobota                             8:00     Szkoła Podstawowa

Sobota                             8:00     Kandydaci i Aspiranci

2 i 4 Niedziela m-ca    19:30    Szkoła Ponadgimnazjalna

3 Niedziela m-ca          19:30    Honorowi

 

Osoby którym zgłaszamy nieobecność na zbiórce:

- Gimnazjum – Grzegorz Marzejon

- Szkoła Podstawowa – Mateusz Pawłowski

- Kandydaci i Aspiranci – Maciej Miniszewski

Szkoła Ponadgimnazjalna, Honorowi - ks. Michał Kwiatkowski

 

Zajęcia dodatkowe dla aktywnych: ORLIK

      ORLIK

      - Niedziela                         – Ministranci Honorowi – 18:00-19:30

       - Środa                              – Ministranci Honorowi – 19:30-21:00

       - Sobota                             – Ministranci Młodsi – 12:00-13:30

      HALA

      Rozpoczynamy od 8 listopada, co tydzień w piątki.

Króluj Nam Chryste

Dyżury niedzielne – październik

06.10.2013

6:30 – GRUPA 4

8:00 – GRUPA 5

9:30 – GRUPA 8

11:00 – GRUPA 6 + KANDYDACI

12:30 – GRUPA 7 + HONOROWI

15:00 – GRUPA 1

18:30 – GRUPA 2

GRUPA 3 - wolne – wybiera sobie godzinę do służenia

13.10.2013

6:30 – GRUPA 3

8:00 – GRUPA 4

9:30 – GRUPA 8

11:00 – GRUPA 5 + KANDYDACI

12:30 – GRUPA 6 + HONOROWI

15:00 – GRUPA 7

18:30 – GRUPA 1

GRUPA 2 - wolne – wybiera sobie godzinę do służenia

20.10.2013

6:30 – GRUPA 2

8:00 – GRUPA 3

9:30 – GRUPA 8

11:00 – GRUPA 4 + KANDYDACI

12:30 – GRUPA 5 + HONOROWI

15:00 – GRUPA 6

18:30 – GRUPA 7

GRUPA 1 - wolne – wybiera sobie godzinę do służenia

27.10.2013

6:30 – GRUPA 1

8:00 – GRUPA 2

9:30 – GRUPA 8

11:00 – GRUPA 3

+ KANDYDACI

12:30 – GRUPA 4

+ HONOROWI

15:00 – GRUPA 5

18:30 – GRUPA 6

GRUPA 7 - wolne – wybiera sobie godzinę do służenia

Nowe Grupy na Niedziele w roku Ministranckim 2013/2014

  GRUPA 1   GRUPA 2
1. Cholawo Mikołaj 1. Dziecielski Marcin
2. Cholawo Tycjan 2. Dziecielski Przemysław
3. Cichosz Kamil 3. Miotke Maciej
4. Dąbrowski Mateusz 4. Rybicki Mateusz
5. Góral Paweł 5. Szopa Wojciech
6. Mazurek Oskar 6. Terlecki Michał
       
1. Abramek Mateusz 1. Pawełkiewicz Jan
2. Miniszewski Maciej 2. Pawłowski Maciej
       
  GRUPA 3   GRUPA 4
1. Brzeziński Patryk 1. Bach Piotr
2. Klawikowski Krystian 2. Bach Wojciech
3. Marczak Jakub 3. Bigocki Łukasz
4. Marczak Mateusz 4. Butowski Krzysztof
5. Suchecki Dawid 5. Klein Damian
6. Zarwalski Kamil 6. Sitek Julian
       
1. Jeliński Grzegorz 1. Chytła Bartłomiej
2. Łuka Maciej 2. Głażewski Mateusz
       
  GRUPA 5   GRUPA 6
1. Cichy Paweł 1. Bartelik Łukasz
2. Gronek Piotr 2. Ciesielski Mariusz
3. Kopicki Szymon 3. Duda Jakub
4. Pacholczyk Patryk 4. Król Łukasz
5. Toruńczak Tomek 5. Labuda Szymon
6. Toruńczak Wiktor 6. Lewiński Maciej
       
1. Gola Sebastian 1. Klawikowski Damian
2. Warzocha Piotr 2. Jopek Grzegorz
       
  GRUPA 7   GRUPA 8 -  BIERZMOWANI
1. Benkowski Krzysztof 1. Krauze Sebastian
2. Data Bartosz 2. Niemc Michał
3. Kopeć Konrad 3. Przychodzeń Damian
4. Nadolny Mateusz 4. Rendaszka Rafał
5. Pawłowski Krzysztof 5. Skelnik Piotr
6. Suliński Maciej 6. Szypuła Paweł
7. Wojtaś Piotr    
       
1. Wydra Mateusz    
2. Pawłowski Mateusz    

Nowe grupy obowiązują od niedzieli 08.09.2013.

Obecność na swoim dyżurze obowiązkowa.

Jeśli kogoś nie ma na tej liście proszę o zgłoszenie tego do któregoś z animatorów lub Pana Kościelnego.